Oppo A91 ve Oppo A8 ortaya çıktı

0

Türkiye lansmanını Ocak 2019’da gerçekleştiren Oppo, yeni model geliştirmelerini sürdürüyor. Reno3 modeli ile ilgili sık sık sızıntıların gündeme geldiği Oppo’da bu kez farklı modeller de ortaya çıktı. Sızdırılan bir afiş ile birlikte Oppo A91 ve Oppo A8 modelleri ortaya çıktı.

Oppo A91 ve Oppo A8 geliyor

Sızdırılan afişe baktığımızda Reno3 modeli ile birlikte Oppo Enco Free isimli kablosuz kulaklık modelini de görüyoruz. Ayrıca afişte Reno2 Z, A11 ve Reno3 Pro gibi modeller de boy gösteriyor. Ancak, afişte en çok dikkat çeken ilk kez gördüğümüz A91 ve A8 modelleri oldu.

Afişteki iki modele baktığımızda, ikisinin tasarım olarak birbirine benzediğini görüyoruz. Önde damla çentikli ekranı bulunan telefonlardan A91’de dörtlü kamera kurulumu yer alıyor. A8’de üçlü kamera kurulumu boy gösteriyor.

A91’in ana kamerası 48 Megapiksel çözünürlüğünde. Telefonda 8 GB RAM ve 128 GB dahili depolama alanı kulanılıyor. Telefon VOOC 3.0 hızlı şarj desteği ile geliyor.

A8 ise 6.5 inçlik bir ekran ve 4.230 mAh’lik bir batarya ile geliyor. Telefonun dahili depolama alanı 128 GB olarak karşımıza çıkıyor.

Şimdilik iki model ile ilgili bu bilgiler dışında başka bir detay bulunmuyor.

Aynı zamanda afişte Reno3 ve Reno3 Pro 5G modelleri de yer alıyor. Bu görsellerle birlikte, telefonların tasarım özellikleri de doğrulandı diyebiliriz. Tabii sızdırılan bu görselin resmi bir görsel olmama ihtimalini de unutmamak gerekiyor.

Cevap bırakın