Online alışverişlerinizde 200 TL indirim kazanma fırsatı!

0

2-8 Mart tarihleri arasında Mediamarkt internet sitesi üzerinde yapacağınız alışverişlerinizde 200 TL‘ye kadar indirim çeki kazanma şansı sizleri bekliyor. Böylece Mediamarkt üzerinde yaptığınız alışverişlerde kazanan yine siz olacaksınız.

Bildiğiniz gibi günümüzün en büyük trendi online alışverişler. Aradığımız ürünleri böylece çok daha hızlı ve kolay bir biçimde seçiyoruz. Üstelik kolayca ürünleri karşılaştırarak bize en uygun olanın üzerinde karara varıyoruz. Kredi kartlarının da yaygınlaşmasıyla online alışveriş alternatif değil, alışverişin kendisi olmuş durumda.

Çağa ayak uydurma konusunda her zaman yenilikçi ve özgün adımlar atan Mediamarkt, online alışverişlerinize ekstra keyif katacak bir kampanya ile karşımızda. Kategori sınırı olmadan istediğiniz ürünlerde bu yeni kampanyadan yararlanabilirsiniz. İşte Mediamarkt’ın internet alışverişlerinde sizlere sunduğunu en yeni indirim çeki fırsatı:

Mediamarkt indirim çeki nasıl kazanılır?

2-8 Mart tarihleri arasında Mediamarkt.com.tr üzerinden yapacağınız alışverişlerde 200 TL’ye kadar indirim çeki kazanabiliyorsunuz.

  • 0-499 TL arası alışverişlerinizde 50 TL
  • 500-1499 TL arası alışverişlerinizde 100 TL
  • 1500-2999 TL arası alışverişlerinizde 150 TL
  • 3000 TL ve üzeri alışverişlerinizde 200 TL kazanıyorsunuz.

Alışverişinizi tamamlarken karşınıza çıkan formu doldurarak indirim çekinizi kazanabilirsiniz. Tek bir alışverişinizden en fazla 200 TL kazanabiliyorsunuz.

indirim çeki

Peki, bu çeki nasıl harcayacaksınız? 27-29 Mart tarihleri arasında yine Mediamarkt.com.tr üzerinde yapacağınız 1000 TL ve üzeri alışverişlerinizde bu indirim çekini değerlendirebileceksiniz.

İndirim kodunuz 26 Mart 2018‘de kayıtlı e-posta adresinize gönderilecek ve hemen bir gün sonrasında bu kodu kolayca kullanabileceksiniz.

Cevap bırakın