OnePlus yeni modeli farklı bir kamera tasarımıyla gelecek

0

Çinli telefon üreticisi OnePlus yeni modelinde kullanmayı düşündüğü yeni kamera konsepti ile dikkat çekti…

Son dönemin en çok dikkat çeken akıllı telefon üreticisi OnePlus kamera tasarımında farklı bir konsept üzerinde çalışarak hayranlarını daha fazla sevindirmeyi planlıyor. Çinli telefon üreticisi OnePlus yeni modelinde kullanmayı düşündüğü yeni kamera konseptinde dairesel kamera modülünün kullanılabileceği belirtiliyor. Akıllı telefon sektöründen dikkat çekici bilgiler sızdıran Evan Blass’ın yayınladığı bilgilerde modelin arka kamerasının dairesel olacağını gösteren bir çizim yer alıyor.

Çinli akıllı telefon üreticisi OnePlus 2019 yılı içerisinde birden fazla yeni modeli piyasaya sunmuştu. Her modeliyle markanın hayranlarını sevindirmeyi başaran akıllı telefon üreticisi yıl bitmeden yeni bir modeli daha piyasaya sürecek. Mobil dünyadan dikkat çekici haberleri sızdıran Evan Blass’ın gündeme getirdiği yeni model kamerası ile dikkatleri üzerine çekecek. Dairesel bir kamera modülü bulunan model bu yönüyle farklılaşırken yan taraflarında yine klasik olarak ses ve güç açma kapama butonları yer alacak. Yeni modelin Ekim veya Kasım aylarında piyasaya çıkması bekleniyor.

Öte yandan yeni modellerini yılsonunda piyasaya süren OnePlus’ın yeni modelin tasarım ve özelliklerine ilişkin bilgileri kısa bir süre içerisinde açıklayabileceği de belirtiliyor. Arka kamerası hakkında bilgiler sızdırılan yeni modelin ön kamerasına ve ekranına ilişin bilgilerin yılsonunu beklemeden paylaşılabileceği belirtiliyor.

Cevap bırakın