OnePlus Nord SE modeli hakkında yeni detaylar

0

OnePlus’ı Nord serisi, yenilenen tasarımı ve isimlendirmesiyle karşımıza çıkacak Telefon OnePlus Nord SE olarak adlandırılıyor ve tasarımsal olarak önceki modelden farklı olacağı konuşuluyor. Telefonun özellikler tarafında bir değişikliğe gidilmediği ancak güncellenmiş bir görünüm ile kullanıcıların karşısına çıkmaya hazırlandığı belirtiliyor.

OnePlus Nord SE önceki nesilden pek de farklı olmayacak!

Android Central tarafından yayımlanan yeni bir rapora göre, SE isimlendirmesine sahip yeni akıllı telefon modeli  orta segment bir telefon olarak piyasaya sürülecek. Telefon mevcut modelden, daha iyi bir pil performansı ve hızlı şarj teknolojisini destekleyecek olmasıyla ayrılacak.

OnePlus Nord SE

Ortaya çıkan diğer bilgilere göre, Nord SE modeli tasarımın güncellenmesinin yanında batarya tarafında yapılacak bazı yeniliklerle piyasaya sürülecek. Bu bilgiler ışında telefonun Snapdragon 765G işlemcisine, 6.4 inç AMOLED 90 Hz ekran yenileme hızına ve dörtlü kamera kurulumuna sahip olacağı anlamına geliyor.

Şirketin ayrıca yeni telefonu için tasarımcı Joshua Vides ile çalıştığı da belirtiliyor. Tasarımcı, Fendi ve Converse gibi markalar için özel konseptler oluşturmasıyla biliniyor. Yeni telefon modelinin OnePlus 9 serisiyle birlikte gelecek yılın mart ayında tanıtılması bekleniyor.

Görseller temsilidir.

Cevap bırakın