OnePlus Band tanıtıldı: İşte özellikleri ve fiyatı

0

Bir süredir tanıtılması beklenen ve özellikleri ile Xiaomi’nin Band serisine rakip olacak cinsten olan OnePlus Band nihayet tanıtıldı. Akıllı bileklik modeli OnePlus’ın ilk cihazı olarak karşımıza çıkıyor.

OnePlus Band özellikleri ve fiyatı

Bilinen marka akıllı bileklik modellerine benzer şekilde tasarlanan cihazda, parlak renkli 1.1 inç AMOLED, 126 x 294 çözünürlük sunan bir ekrana sahip. Çizilmeye karşı dayanıklı bir ekranı bulunan cihazın en dikkat çekici yanı ise kesinlikle kullanım süresi. 100 mAh bataryası bulunan akıllı bilekliğin 14 güne kadar kullanım süresi bulunuyor.

OnePlus Band-00

IP68 sertifikası ile toz ve suya karşı dayanıklılık kazanan bileklik, Android 6.0 ve üzeri işletim sistemiyle ve iOS ile uyumlu. Bağlantı tarafında Bluetooth 5.0 kullanan cihaz, kalp atış hızı ve kandaki oksijeni ölçmek için sensörlere sahip. Bunun yanı sıra USB Type-A ile şarj olan cihazın ekranında bildirimler, müzik çalma kontrolleri, koronometre, alarm, kamera, telefonumu bul, Zen Modu, hava durumu tahmini gibi özellikleri de görmek mümkün.

OnePlus Band-00

Cihaz fitness takipçisi olarak piyasaya sürüldüğü için 13 farklı egzersiz türünü destekliyor ve takibini yapmayı sağlıyor. Kullanıcılar OnePlus Sağlık uygulaması üzerinden verilerini takip edebiliyor. Cihazın en dikkat çekecek yanı ise kesinlikle, 34 dolarlık bir fiyat etiketine sahip olması. 13 Ocak 2021 tarihinden itibaren satışa sunulacak cihaz, pazarda rekabetçi olacak gibi duruyor.

Cevap bırakın