OnePlus 9 ve 9 Pro için ortaya çıkan yeni özellikler

0

OnePlus’ın yolda olan yeni akıllı telefon serisi için yeni bilgiler ortaya çıktı. Akıllı telefon pazarının yükselen isimlerinden olan OnePlus’ın bu yılki amiral gemisi serisi OnePlus 9 ve 9 Pro olacak. Telefonlar hakkında bazı yeni özellikler sızdırıldı:

OnePlus 9 ve 9 Pro kamera kurulumu Galaxy S20 gibi

OnePlus 9’un farklı boyutlarda ve özelliklerde karşımıza çıkacağı aktarılan telefon ailesine bir de OnePlus 9 Lite modelinin de ekleneceği söyleniyor. OnePlus 9 modelinde bilindiği kadarıyla 6.55 inç FullHD 120 Hz ekran yenileme hızında kavisli olmayan OLED bir ekran yer alıyor. 9 Pro modelinde ise kavisli bir ekran üzerine kurulu 6.78 inç boyutlarında QHD 120 Hz ekran yenileme hızında OLED ekran bizleri karşılayacak.

OnePlus 9 ve 9 Pro

Bu iki telefon modelinde de Snapdragon 888 işlemcisi yer alacakken, Lite modelinde Snapdragon 865 işlemcisinin yer alacağı belirtiliyor. Telefonların ön kamerası ekran deliği şeklinde cihazda yerini alırken, ağırlıklarının da çok yüksek olmayacağı söyleniyor.

Oldukça şık bir tasarıma ev sahipliği yapması beklenen telefon ailesinin Türkiye’de de heyecanla beklendiğini söyleyelim. Bunun nedeni ise kamera tarafında dikkat çeken OnePlus’ın özellikle pro modelinde yüksek performans sunması bekleniyor.

Cevap bırakın