OnePlus 9 RT 12 GB RAM ile gelebilir!

0

OnePlus 9 RT özellikleri resmen doğrulandı, satışlar 19 Ekim’de başlıyor. İşte ilk detaylar…

Birkaç gün önce, 13 Ekim’de OnePlus 9 RT’yi tanıtacağını duyuran OnePlus, ardından da akıllı telefonun temel özelliklerini ‘resmi olarak’ doğruladı.

OnePlus 9 RT, LPDDR5 RAM ve UFS 3.1 depolama ile eşleştirilmiş Snapdragon 888 SoC’ye sahip olacak. 120Hz E4 ekran barındıran 9 RT, 65W şarjlı 4.500 mAh pil kullanacak. Bu özellikleri ile performans paametrelerini sarsabilecek yeni bir güç ikonu intibası uyandırdı bile. Dahası da var…

Her ne kadar OnePlus bize 9 RT’nin ne kadar RAM ile geleceğini söylemese de, sızdırılan bilgiler ışığında 12GB RAM’e sahip olacağını ‘hemen hemen’ biliyoruz. Ancak, muhtemelen bir 8GB seçeneği de olacak.

Şirket ayrıca 9 RT’nin iki renk seçeneğine sahip olacağını doğruladı ve akıllı telefonun Çin’de ön siparişe açılacağını ve ilk satışın da 19 Ekim’de olacağını kaydetti.

Yurtdışı kaynaklı online satıcılardan OnePlus RT için ön rezervasyon yapılabiliyor. Ayrıca satıcılar tarafından web sitelerinde paylaşılan görüntüler, birincil kameranın 50MP olacağı söylentisini de doğruluyor.

Cevap bırakın