OnePlus 9 Pro son derece iddialı bir ekran ile gelebilir

0

İşte 120 Hz ekran ile gelmesi beklenen yılın büyük ihtimalle en sükse modellerinden OnePlus 9 Pro hakkında tüm bilinenler…

2021 yılının en merak edilen Android akıllı telefonlarından biri şüphesiz OnePlus 9 Pro. Gelecek haftalarda tanıtılması beklenen cihazla ilgili yeni sızıntılar geldikçe özellikleri hakkında yeni detaylar ortaya çıkıyor…

OnePlus 9 Pro, önümüzdeki birkaç hafta içinde tanıtılması beklenen bir model ve tanıtım tarihi yaklaştıkça da telefonla ilgili yeni görseller ve bilgiler gelmeye devam ediyor. En son sızdırılan fotoğraflar, akıllı telefonda olması beklenen özellikleri bir nevi teyit etmiş durumda.

OnePlus 9 Pro, daha önceki iddialara göre 120 Hz ekran yenileme hızına sahip olacaktı. Yeni fotoğraflarda görüldüğü kadarıyla telefon aynı beklendiği gibi 120 Hz QHD+ bir ekranla piyasaya sürülecek. Yeni görüntülerden ayrıca telefonun kavisli bir AMOLED ekrana sahip olacağı anlaşılıyor.

Markanın yeni amiral gemisi olarak piyasaya sürülecek telefon bu sebeple performans noktasında kullanıcıları üzmeyecek özelliklere sahip. Snapdragon 888 işlemciden gücünü alacak olan telefonun 4.500 mAh kapasiteli bataryayla gelmesi bekleniyor. Buna ek olarak 65 Watt hızlı şarj özelliğine sahip olacak.

OnePlus daha önceden yaptığı açıklamalarda, telefonlarının daha iyi kameralara sahip olması için sıkı çalıştıklarını duyurmuştu. OnePlus 9 Pro da kamera noktasında İsveçli Hasselblad ile iş birliğine giderek, arka tarafta Hasselblad imzalı dörtlü bir kamera kurulumuyla kullanıcılarla buluşacak.

5G desteği de sunması beklenen telefonun 899 dolardan satışa sunulacağı tahmin ediliyor.

Cevap bırakın