OnePlus 9 bu sefer internet sitesinde göründü!

0

Bir süre önce OnePlus 9 hakkında bazı bilgiler ortaya çıkmıştı. Telefonun arkasında üç adet kameranın yer alacağı söylenmiş ve ön tarafta solda konumlandırılan ekran deliğinin telefona eşlik edeceği sızdırılmıştı. Telefon genel anlamda OnePlus 8T’yi hatırlatıyor olsa da telefonun prototipi tanıtılmadan aylar önce eBay üzerinden satışa çıktı.

OnePlus 9 eBay’da 3 bin dolara satışa çıktı

Akıllı telefonlar tanıtılmadan önce sızdırılmasıyla kullanıcılarla buluşmuş oluyor. Çoğu telefonun başına geldiği gibi OnePlus 9 da tanıtılmadan önce sızdırıldı. Telefon en son eBay üzerinden satışa çıkmasıyla dikkat çekti. Mart ve Nisan aylarında piyasaya sürülmesi beklenen telefonun, eBay üzerinden bir kişi tarafından prototip olarak 3 bin dolara satışa çıktığı görüldü. Telefon normalde elbette bu fiyata satışa çıkmayacak.

OnePlus 9-00
Telefonun bu şekilde görüneceği söyleniyor.

Paylaşıldığı kadarıyla daha önce sızdırılmış fotoğraflarını gördüğümüz prototipin aynısı ve OnePlus’ın prototipleri için kullandığı arkasındaki özel logo da bulunuyor. 6.6 inçlik bir ekran, 8GB RAM, 128GB depolama alanı ve 48 Megapiksellik ana kameradan bahsediliyor.

Alınan diğer bilgilere göre bu akıllı telefonun ekran boyutu 6.65 inç olacak ve kendisini Qualcomm imzalı Snapdragon 888 işlemci destekleyecek.

Cevap bırakın