OnePlus 7 Pro’nun reklam yüzü belli oldu: Iron Man!

0

Herkesin Iron Man rolü ile tanıdığı ünlü aktör Robert Downey Jr., bundan böyle OnePlus 7 Pro akıllı telefonun reklam yüzü olacak. Detaylar haberimizde…

OnePlus 7 Pro akılı telefon modeli için reklam yüzü olacak Robert Downey Jr., ünlü markanın telefonlarını Hindistan ve Çin de tanıtacak.

Robert Downey Jr. daha önce HTC için reklam yüzü olmuş ve kullanıcıların ilgisini çeken reklamlar ön plana çıkmıştı. Aynı isim şimdi de OnePlus markası için sahne almaya hazırlanıyor.

Diğer yandan Iron Man ve Sherlock Holmes gibi önemli yapımlardan tanıdığımız Robert Downey Jr.‘ın henüz nasıl bir içerikle karşımıza çıkacağı bilinmiyor, ancak reklam filmlerinin ünlü oyuncunun programında ilk sırada yer aldığı tahmin ediliyor.

Avengers: Endgame Filmi ile tekrar dikkat çekti!

Robert Downey Jr. Avengers: Endgame filmi ile tekrar dikkat çekmeyi başardı ve 75 milyon dolar kazandığı filmin ardından OnePlus markasının ve akıllı telefonlarının reklam yüzü oldu.

Son filmden yüksek düzeyde gelir elde eden Robert Downey Jr., OnePlus’ın reklam yüzü olması ile ne kadar kazanacak henüz net bir açıklama yapılmış değil. Ancak ünlü ismin bu noktada pek de mütevazı bir reklam anlaşması yaptığı düşünülmüyor.

OnePlus 7 Pro, 6.67 inçlik iddialı bir ekrana, 4000 mAh pil, 6 GB RAM, 48 + 16 + 8 MP’lik üçlü arka kamera sistemine ve 16 MP ön kameraya sahip.

Cevap bırakın