OnePlus 7 performans konusunda olumlu değişimler yaşadı

0

OnePlus 7 OxygenOS 9.5.8 güncellemesi yayınlandı. Zira ilkbahar döneminde tanıtımı yapılan OnePlus 7, gücünü OxygenOS isimli mobil işletim sisteminden alıyor. Mayıs ayından beri istikrarlı bir şekilde güncellenenen akıllı telefon, kullanıcılarının isteklerini özenle listeleyerek onlara göre bir çalışma yaptı.

oneplus 7 oxygenOS 9.5.8

OnePlus 7 OxygenOS 9.5.8 ile neleri değiştirdi?

Peki, yeni bir güncelleme olan OxygenOS 9.5.8 hangi sorunları çözüyor? Daha önceki sürümlerde fotoğraf ve ses kalitesinde çeşitli iyileştirmeler yapan OxygenOS, bu versiyon sayesinde Ağustos güvenlik yamasını ve bir sürü sistem optimizasyonunu beraberinde getiriyor.

Güncelleme yayınlama hızı ile oldukça ünlü olan OnePlus 7, kendisinden yine ödün vermeyerek, bu değişimi çok hızlı bir biçimde küresel ölçekte yaymaya başladı. Müşterilerini en üst seviye güvenlik ile korumak isteyen yetkililer, kullanıcı şikayetlerini de hesaba kattı. İlgili şikayetler, günlük kullanımı kapsıyor.

oneplus 7 oxygenOS 9.5.8 güncellemesi

OxygenOS 9.5.8, uyarlanabilir parlaklığı optimize ediyor. Böylece, “yetersiz parlaklık” adı altındaki talepler karşılanmış oldu. Bir diğer şikayet konusu ise aramaların aniden kesilmesiydi. Bu ani kesilmeler, OnePlus 7 ekranının telefon konuşmaları sırasında devreye giren dokunmatik duyarlılık sensöründen kaynaklanıyordu.

Bu fazla hassasiyet, telefon görüşmelerinin bir anda kapanmasına sebep oluyordu.303 MB büyüklüğünde olan yazılım, diğer ufak hataları da düzeltiyor. Güncelleme yayınlama konusunda son derece hızlı olan OnePlus 7, Android 10 olarak da adlandırılan Android Q’nun beta sürümleri üzerinde çalışmaya devam ediyor.

OnePlus 7 OxygenOS 9.5.8 güncellemesi, OnePlus 7 Pro modelinin sahip olduğu kaliteye sahip. Bu bağlamda model ayırt etmeyen şirket yetkilileri, müşterilerinden takdir toplamayı başardı. Son olarak, OxygenOS 9.5.9 güncellemesinin gelip gelmeyeceği henüz belli değil.

Cevap bırakın