OnePlus 6 özellikleri göründü

0

Yılın merakla beklenen, küresel akıllı telefon rekabetinde belirleyici modellerden biri olacağı kaydedilen OnePlus 6’ya dair yeni detaylar kamuoyunda yer buldu. İşte ayrıntılar…

OnePlus 6, yılın merakla beklenen Android işletim sistemine sahip modellerinden biri olacak. Özellikle dünyanın en büyük mobil teknoloji pazarı Çin’de hatrı sayılır bir ilgiyle takip edilen modelin kısa süre içerisinde resmi olarak tanıtımının gerçekleştirilmesi söz konusu. Ancak tanıtımından önce bazı ‘olası’ detaylarının gündeme geldiğine de özellikle son dönemde sıklıkla görülüyor. İşte bu yöndeki son bilgiler cihazın teknik özellikleri ve fiyat etiketiyle ilgili…

Ekranının üzerinde iPhone X modeliyle küresel bir teknoloji trendi haline dönüşen çentik tasarımını sunacağı kaydedilen OnePlus 6’nın ayrıca ince ekran çerçeveleri ve arka yüzünde parlak tasarımla geleceği belirtiliyor.

Şık bir tasarıma sahip olacağı yönünde çok sayıda bulgunun gündeme geldiği modelin teknik özellikleriyle de ses getirebileceği ifade ediliyor.  

Snapdragon 845 işlemci, 8 GB RAM, 64-128-256 GB depolama alanı seçenekleri, 2280×1080 piksellik 6.2 inç AMOLED ekran 16 + 20 megapiksel çift arka kemera, 3.450 mAh pil kapasitesi özelliklerine sahip olabileceği belirtilen OnePlus 6 fiyat noktasında ise 64 GB modelinin 519 Euro, 128 GB modelinin ise 569 Euro olacağı diğer öne çıkan iddialar arasında yer alıyor.

Bir diğer dikkat çekici iddia da yukarıdaki görselin OnePlus 6 kamerası ile çekildiği yönünde…

Akıllı telefon 16 Mayıs 2018 tarihinde resmi olarak duyurulacağı belirtelim.

Gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz…

Cevap bırakın