Okullar açılıyor

Okullar açılıyor

0

Sonunda yaz tatili sona erdi ve önümüzdeki günlerde yeni eğitim-öğretim yılı için ilk ders zili çalacak. Bu da aynı zamanda yeni dönem için okul alışverişinin yapılacağı anlamına geliyor. Evet, okullar açılıyor ve biz de sizler için yeni eğitim-öğretim döneminde çocuğunuza yardımcı olabilecek teknolojik ürünleri inceledik…

okullar aciliyor

Okullar açılıyor, şimdi ders zamanı!

Çocuğunuzun sıcak kumlardan serin sulara atladığı, geceleri geç yattığı ve en önemlisi derslerden ve ödevlerden uzak kaldığı yaz tatili artık sona eriyor. Önümüzdeki günlerde okullar açılıyor ve siz de yeni eğitim-öğretim yılı için çocuğunuza alışveriş yapmayı planlıyorsunuz. Defter, kalem, kitap gibi ürünlerin dışında ona alabileceğiniz teknolojik ürünler oldukça hayat kurtaracaktır. Örneğin akıllı bir saat ile çocuğunuza her zaman ulaşabilirsiniz. Çocuğunuzun ödevlerini internette araştırıp yapabilmesi için ona bir dizüstü bilgisayar alabilirsiniz. Ya da yaptığı ödevlerin çıktısını alabilmesi ve ertesi gün okula götürebilmesi için ona bir yazıcı da hediye edebilirsiniz.

Akıllı saat ile çocuğunuza her zaman ulaşabilirsiniz

Okula başlayan çocuğunuzun kullanabileceği hem eğlenceli hem de en gerekli ürünlerden biri Alcatel’in Kidswatch ürünü. Çocuğunuz sizden uzunca bir süre ayrı kalacağı için onda aklınızın kalması normal. Küçük yaşta bir çocuk okula cep telefonu ile gidemeyeceği için ona akıllı bir saat almak çok mantıklı olacaktır. Tabii ki yetişkinlerin taktığı akıllı saatlerden bahsetmiyoruz. Alcatel’in çocuklar için ürettiği Kidswatch ürünü yerinde bir tercih olacaktır. Alcatel’in akıllı çocuk saati ile çocuğunuzu her an takip edebilir ve nerede olduğundan haberdar olabilirsiniz. Rehbere 10 adet numara kaydetme hakkınız var. Elektronik çit özelliği sayesinde de çocuğunuz belirlediğiniz alanın dışına çıktığında size gelen bir uyarı yardımıyla bundan haberdar olabilirsiniz. Herhangi bir acil durum olduğunda ise çocuğunuz SOS tuşuna basarak size ya da önceden rehbere tanımlanan kişilere hem mesaj ile konum gönderebilir hem de arama yapabilir. Akıllı saat ayrıca IP65 seviyesinde suya ve toza dayanıklılık özelliği ile çocuklarınız tarafından rahatça kullanılabilir.

Alcatel Kidswatch ürününü incelemek ya da satın almak için bu linke tıklayabilirsiniz.

Ödevini teknolojik hazırlasın

Okullar açılıyor. Eskiden okuldan eve gelince defter, kağıt ve kitaplarımızı çıkarır öyle ödevlerimizin başına otururduk. Şimdiki zamanda gelişen teknolojiyi de hesaba katarsak durum biraz daha farklılaştı. Çocuklar artık okuldan eve geldiklerinde ödevleriyle ilgili araştırmaları internetten yapıyor ve ödevlerini de bilgisayar ortamında hazırlıyorlar. Casper’ın 15.6 inç ekrana sahip dizüstü bilgisayarı çocuğunuzun ödevlerini hazırlaması için ideal bir ürün olacaktır. Dört çekirdekli Intel Core i7 işlemciye sahip bilgisayar, hız anlamında da çocuğunuzu yarı yolda bırakmaz. Dizüstü bilgisayarın çocuğunuz için en can alıcı kısmı ise ışıklı klavyesi. Bu özellik ile çocuğunuz hem eğlenceli bir kullanım sağlayacak hem de bilgisayarını karanlıkta bile kullanabilecek.

CASPER GTX1050 Nirvana C900.7700-84GOP i7 8GB 1TB 2GB Laptop ürününü incelemek ya da satın almak için bu linke tıklayabilirsiniz.

Kırtasiyeye çıktı almaya gitmeye son!

Eğer evinizde bir yazıcı yoksa, çıktı almanız gerektiğinde size en yakın kırtasiyeye gidiyor musunuz? Çocuğunuzun da hazırladığı ev ödevleri için aynı sorunu yaşamaması için ona bir yazıcı hediye edebilirsiniz. Küçük boyutlu bir model olan HP Laserjet Pro M102W mono yazıcı oldukça ideal bir tercih olacaktır. Mobil baskı almanıza imkan sunan bu ürün ile dizüstü bilgisayar haricinde akıllı telefon ve tabletinizden de çıktı alabilirsiniz. Oldukça hızlı olan yazıcınızdan 1 dakika içinde 22 sayfa siyah kartuşlu baskı almanız da mümkün. Cihaz, çeşitli kağıt türleri, zarf, etiket, kart ve kartpostal gibi farklı ortamları da destekliyor.

HP Laserjet Pro M102W mono yazıcı ürününü incelemek ya da satın almak için bu linke tıklayabilirsiniz.

 

Cevap bırakın