Öğrencilerin tercihi teknolojik hediyeler MediaMarkt’ta

0

Yarıyıl tatiliyle dinlenme fırsatı bulacak öğrencileri şimdiden tatil ve karne heyecanı sardı. Ebeveynlerin karne hediyesi tercihleri arasında her zamankinden daha üst sıralara çıkan teknolojik ürünler ise MediaMarkt Türkiye’de indirime girdi. MediaMarkt’ta akıllı telefonlarda, monitörlerde, bilgisayar ve yazıcılarda çok çeşitli indirimler bulunuyor.

Yoğun bir öğretim döneminin ardından milyonlarca öğrenci Cuma günü yarıyıl tatiline girecek. Pandemi nedeniyle teknolojik ürünlerin önemini her geçen gün daha da fazla hissettiğimiz bugünlerde çocukların ve tüm öğrencilerin, ailelerinden “karne hediyesi” beklentileri de bu ürünler dahilinde oluyor. Özel günlerde teknolojiseverlere çeşitli kampanyalar ve renkli fırsatlar sunan MediaMarkt, öğrencilerin bu talebine cevap vererek birçok üründe indirim gerçekleştirdi. MediaMarkt’ın kampanyası hem Türkiye genelindeki 80 mağazasında hem de online alışveriş sitesi mediamarkt.com.tr’de 22 Ocak tarihine kadar geçerli olacak.

MediaMarkt Türkiye’nin yarıyıl kampanyası kapsamında indirim gerçekleştirdiği ürünler arasında akıllı telefonlar dikkat çekiyor. MediaMarkt, Oppo A91 128 GB akıllı telefonu 3.499 TL’den, Real Me 7 6GB/64 GB’yi 3.399 TL’den satışa sunarken Samsung marka telefonlar Galaxy A51 128 GB’yi 3.499 TL, Galaxy A21S 64 GB’yi 2.799 TL ve Galaxy A11 32 GB’yi 2.499 TL’den satıyor. Hayatın vazgeçilmezi olan akıllı telefonlar, çocukların da en çok talep ettiği ürünler arasında yer alıyor. Bu konuda hangi ürüne yöneleceği konusunda karar veremeyen ebeveynler MediaMarkt’ın personellerinden destek alabilirler.

Uzaktan eğitim ve pandemiyle birlikte evlerde geçirilen vakit artıyor, bunun da önemli bir kısmı bilgisayar gibi cihazların karşısında harcanıyor. Bu konuda teknolojiseverlere çözümler sunan MediaMarkt, bu kapsamda monitörlerde de indirimler gerçekleştiriyor. Buna göre;

Uzaktan eğitim döneminin ön plana çıkan kategorilerinden bilgisayarlar, çocuklarının ihtiyacını karşılamak isteyen ebeveynler için ideal bir hediye fırsatı olarak dikkat çekiyor. MediaMarkt ise hem bilgisayarlarda hem de yazıcılarda indirim gerçekleştiriyor. Bu kapsamda;

MediaMarkt hem mağazalarında hem de mediamarkt.com.tr’de birçok üründe taksit ve kredi fırsatı da sunuyor.

Cevap bırakın