Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Diğer
  GenelÖğrenciler için en iyi ücretsiz Photoshop alternatifleri!

  Öğrenciler için en iyi ücretsiz Photoshop alternatifleri!

  Adobe Photoshop, milyonlarca kullanıcı tarafından kullanılan bir yazılım olsa da ücretli olması ve kullanımının kolay olmaması nedeniyle kullanıcıları alternatif aramaya itiyor. İşte yazılım indirme ve kurma zahmetini ortadan kaldıran en iyi ücretsiz Photoshop alternatifleri!

  En iyi ücretsiz Photoshop alternatifleri!

  Adobe Photoshop için alternatif sayılabilecek her biri farklı özelliklere sahip on farklı çevrimiçi ve ücretsiz fotoğraf düzenleyiciyi sizler için derledik. İşte ücretsiz Photoshop alternatifleri…

  1. piZap

  iPiccy piZap, kullanımı kolay bir arayüze sahip. Bu yüzden fotoğraf düzenlemeye yeni başlayanlar için ideal bir seçenek. İnternet tarayıcınız üzerinden kullanabileceğiniz bir çevrimiçi uygulama olarak, herhangi bir yazılım indirme veya kurma gerektirmez. PiZap’ın ücretsiz sürümü size birçok temel ve gelişmiş araç, filtreler ve efektler, fotoğraf düzenleyici, bir kolaj yapıcı ve bir tasarım aracı sunuyor.

  2. Instasize

  Instasize, fotoğraf ve video düzenlemek için kullanılan bir başka uygulama. Kullanıcılara 130’dan fazla filtre, fotoğraf/video düzenleme araçları, benzersiz arka planlar vb. sunuyor. Ayrıca, metin ekleyebilir, kolajlar oluşturabilir ve kreatif düzenlemeler yapabilirsiniz.

  3. Pixlr Editör

  Eğer Photoshop gibi bir çevrimiçi fotoğraf düzenleyici arıyorsanız, Pixlr Editor sizin için en iyi seçenek olabilir. Pixlr Editor’ü istediğiniz kadar ücretsiz kullanabilirsiniz.

  4. Photopea

  Photopea, listemizdeki ücretsiz Photoshop alternatifleri arasında yer alan en popüler platformdur. Web tarayıcılarında sorunsuz çalışan HTML5 tabanlı bir web uygulamasıdır. Ayrıca Flash oynatıcıya ihtiyaç duymamaktadır. Birçok görüntü düzenleme aracı sunar. Photopea’da, fırça efektleri, filtreler, katmanlar, karıştırma seçenekleri uygulama gibi seçenekler bulacaksınız.

  5.Polarr

  Listedeki uygulamalar arasından Polarr, Instagram’da içerik üretmek için güzel bir alternatif olabilir. Polarr’ın web düzenleyicisi, filtreler, fotoğraf efektleri, fırça efektleri vb. gibi geniş bir özellik yelpazesi sunuyor. Ayrıca lens distorsiyonu, nokta giderme, fırça, katman vb. gibi değerli araçlar da sağlıyor.

  6. Fotor

  Fotor, fotoğrafla ilgilenenlerin veya fotoğrafçıların beğenebileceği ücretsiz bir çevrimiçi Photoshop alternatifidir. Temiz arayüzü ile tanınıyor. Standart fotoğraf düzenleyicilerin yanında Lens Flare, Color Splash, Tilt-Shift vb. gibi profesyonel düzeyde görüntü düzenleme imkanı sunuyor..

  7. BeFunky

  BeFunky, Photosop’a benzemese de etkili bir fotoğraf düzenleme aracıdır. Hızlı fotoğraf düzenlemeleri için uygun bir seçenektir. BeFunky’nin kullanıcı arayüzü beğenilmekle beraber uygulanabilecek birçok filtre sağlıyor. Bunun yanı sıra, kullanıcılara kolaj yapma imkanı ve tamamen özelleştirilebilir bir grafik tasarım aracı sunuyor.  

  8. PicMonkey

  iPiccy

  PicMonkey ile resim arka planlarını düzenleyebilir, metinler, öğeler ekleyebilirsiniz. Bunun yanı sıra, PicMonkey kullanıcılara renk modlarını ayarlama ve filtreler uygulama imkanı da sunuyor.

  9. iPiccy

  iPiccy

  iPiccy’nin kullanımı çok kolay olmakla beraber Adobe Photoshop gibi katman tabanlı bir düzenleyiciye sahiptir. Özellikleri Photoshop’a yaklaşmasa da, iPiccy diğer çevrimiçi görüntü düzenleyicilerde genellikle bulunmayan birçok görüntü düzenleme aracı sunmaktadır.

  10. FotoJet

  Fotojet

  Eğer kolaj oluşturmanıza yardımcı olacak ücretsiz Photoshop alternatifleri arıyorsanız, FotoJet sizin için en iyi seçenek olabilir. Ayrıca, FotoJet kullanıcılarına resimlerine yeni bir dokunuş katlamak için kullanabilecekleri birçok fotoğraf düzenleme aracı sunuyor. Aynı zamanda FotoJet, sosyal medya afişleri, kolajlar, fotoğraf kartları vb. oluşturmak için de kullanılabilir. En iyi ücretsiz Photoshop alternatifleri listemiz bu şekilde. Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?

  Haberler

  BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİN