Ofsayt mı değil mi?

0

Konu futbol olunca beyler için akan sular durur. Ancak biz hanımlar için futbol maçlarının olduğu gün kabusa dönüşür. 90 dakika boyunca evde yükselen seslere tahammül etmek zorunda kalırız. Top taça çıktı mı çıkmadı mı, pozisyon ofsayt mı değil mi? Beyler, belki de evinize alacağınız büyük mü büyük bir televizyon ve kendinizi adeta tribünde hissedeceğiniz bir ses sistemi ile hanımların da gönlünü fethedebilirsiniz.

ofsayt-mi-degil-mi

Pozisyon ofsayt mı değil mi?

Futbol maçlarının olduğu günler evler adeta bir şenlik alanına dönüşüyor. Kimileri totem yapıp maçı yalnız izlemeyi tercih ediyor, kimileri de pozisyonları birlikte değerlendirmek için arkadaşlarıyla izlemeyi seviyor. Beyler için bu durum büyük bir heyecan ancak futbolla ilgisi olmayan hanımlar için hiç de hoş değil. Ancak büyük bir televizyon ve beraberinde üstün ses kalitesine sahip bir ses sistemi hanımların da fikrini değiştirebilir. 1 Mart Perşembe günü oynanacak Beşiktaş-Fenerbahçe kupa maçı için belki bir hamlede bulunabilirsiniz. Dev bir ekranda eşinizle pozisyon ofsayt mı değil mi diye fikir alışverişinde bulunduğunuzu bir düşünsenize…

Sırada Dünya Kupası var

Evet, bu fikir size çok cazip geldi ve futbol maçlarını eşinizle birlikte izlemek için yeni teknolojiye sahip bir televizyon ve ses sistemi almaya karar verdiniz. Şimdi pozisyon ofsayt mı değil mi daha iyi anlayacaksınız. Önümüzdeki aylarda Dünya Kupası’nın başlayacağını da hesaba katarsanız oldukça isabetli bir karar aldığınızı söyleyelim. Peki, onlarca marka ve model arasında kafanız karıştıysa size yardımcı olalım. Eğer içinde her özellik olsun, tasarımı da şık olsun, kendisi de ince olsun derseniz size Samsung’un Smart LED TV’lerinden QE65Q7FAMTXTK modelini önerebiliriz. 65 inç ekran boyutuna sahip televizyon, UHD 4K görüntü kalitesi sunuyor. 4 tane HDMI girişi bulunan üründe, 3 adet de USB girişi mevcut.

SAMSUNG QE65Q7FAMTXTK Ultra HD Premium 65 inç 165 cm SMART LED TV ürününü incelemek ya da satın almak için bu linke tıklayabilirsiniz.

75 inçte maç keyfi

Pozisyon ofsayt mı değil mi diye daha iyi görebilmek için geniş ekranlı bir televizyon oldukça ideal bir tercih olacaktır. LG’nin Smart LED TV serisinde yer alan 75UJ675V.APZ modeli, 75 inç ekranıyla kendinizi stadyumun içinde hissetmenizi sağlayacak. UHD 4K görüntü kalitesi de kristal berraklığında görüntüler elde etmenize imkan verecek. 4 adet HDMI girişi bulunan televizyonun 2 adet de USB girişinin yanı sıra Wi-Fi özelliği de bulunuyor. Sihirli kumanda ve yenilenmiş kullanıcı dosya arayüzü ile webOS 3.5 en popüler ve en eğlenceli içeriklere kolay ve hızlı erişim sağlıyor. Televizyon, daha fazla sürükleyicilik için yedi sanal kanaldan gelen LG’nin en yeni ve en gelişmiş simüle surround sesini sunuyor.

LG 75UJ675V.APDZ 75 inç 191 cm Ultra HD SMART LED TV ürününü incelemek ya da satın almak için bu linke tıklayabilirsiniz.

Surround ses deneyimi…

Televizyonda tercihiniz tamamsa sıra geldi ses sistemine. Pozisyonlar ofsayt mı değil mi diye düşüneceğiniz dev bir derbi, mükemmel bir ses sistemi olmadan çok da anlam ifade etmiyor değil mi? İyi ve kaliteli ses almanız için Philips Fidelio B5 modelini tavsiye edebiliriz. Farklı zevk ve beklentilere hitap eden Fidelio B5, sesi duyulacak bir frekans olmaktan çıkarıp yaşanacak bir deneyim haline getiriyor. Ayrılabilir kablosuz hoparlörleri ve kablo karmaşası olmadan her yere yerleştirilebilen kablosuz subwoofer’ı ile çok kanallı surround ses deneyimi yaşatan Fidelio B5 Soundbar, evin her yerinde dinamik ve dengeli bir ses ortamı yaratıyor. Ayrılabilen hoparlörleriyle de etkili bir ses çıkış gücüne sahip olan Fidelio B5, soundbardan bağımsız bluetooth modülüyle, evde özgürce maç keyfi yaşanmasına fırsat veriyor.

Philips Fidelio B5 ürününü incelemek ya da satın almak için bu linke tıklayabilirsiniz.

Cevap bırakın