Nvidia’dan Star Wars Battlefront ve Fallout 4’e özel güncelleme

0

star-wars

Oyun sırasında grafiksel sorunları ile karşılaşmak her zaman söz konusu olabilecek durumlar arasındadır. Bazen oyunun kendisinde bir hata olabilir ve bazen de sorun grafik kartına bağlı olarak ortaya çıkar. Öte yandan oyun oynamadan önce son derece bilindik bir tavsiye vardır: En güncel grafik sürücülerin yüklü olduğuna emin olun…

Bazen grafik sürücülerin optimizasyon sunan güncellemeleri ile karşılaşıyoruz. Ancak bunlar genellikle bir güncelleme sürecinin tamamlanması ile birlikte kullanıcılara sunuluyor. Nvidia ise bu kez planlamasını çok daha önceden gerçekleştirdi ve yılın merakla beklenen iki yapımı Star Wars Battlefront ve Fallout 4’ün çıkış tarihine yakın zamanlara denk gelecek şekilde grafik sürücüleri için güncellemele yayınladı.

Sürücü numarası 358,91

Oyun grafiklerini optimize etme odaklı güncellemeler, Nvidia’nın teknolojilerini bazı oyunlarla ilişkili şekilde geliştirmesi yönünde çok sevindirici bir işaret olarak yorumlandı. Şirket, WHQL onaylı sürücü güncellemelerini yayınladı. Bu noktada Nvidia grafikleriniz, NVIDIA GeForce Experience yazılımı aracılığı ile güncellenebilecek. İlgili sürücü sürümü 358,91 şeklinde.

oyun
Her şey Star Wars Battlefront ve Fallout 4 için!

Oyuncular, Nvidia’nın web sitesi üzerinden daha detaylı bilgiye ulaşabilirler. Ayrıca güncelleştirilmiş sürüm Windows Vista, Windows 7, Windows 8 ve Windows 10 yüklü PC’lere indirilebilecek. Her şey Star Wars Battlefront ve Fallout 4 için! İyi oyunlar!

Cevap bırakın