NVIDIA, yeni Game Ready sürücüsünü yayınladı

0

NVIDIA, The Crew 2 için yeni Game Ready sürücüsünü yayınladı. Güncelleme, aynı zamanda State of Decay 2 için en iyi oyun deneyimini sunuyor. İşte detaylar…

İlk izlenimin çok önemli olduğunu bilen NVIDIA, geliştirilme sürecinde olan oyunlara bile en iyi desteği sağlamak için çalışıyor. NVIDIA, henüz kapalı beta sürecinde olan The Crew 2’ye bu kapsamda yeni Game Ready sürücüsüyle destek veriyor.

GeForce sahipleri, The Crew 2’nin yanı sıra State of Decay 2 için de yeni Game Ready sürücüsüne kavuşmuş durumda.

Oyunlar için geliştirme sürecindeki tüm önemli gelişmeleri destekleyen Game Ready sürücüleri, her zaman en iyi oyun deneyimini sunmayı hedefliyor. Game Ready sürücüleri, yeni içerik, özellik ve DLC’ler ile geliştirilmeye devam eden oyunlara uyum sağlamaya devam ediyor.

NVIDIA Game Ready sürücüleri, GeForce oyuncularına daha iyi bir oyun deneyimi yaşatmak için oyunların çıkış tarihiyle eş zamanlı ya da daha önce kullanıcılara sunuluyor.

NVIDIA mühendisleri, performansı en iyi düzeye getirmek ve mükemmel bir oyun tecrübesi sunmak için mümkün olan son ana kadar çalışmaya devam ediyor.

Bütün Game Ready sürücülerinin Microsoft tarafından sağlanan WHQL sertifikasına sahip olması ise kalitenin bir diğer belirtisi olarak göze çarpıyor.

Teknoloji dünyasına dair öne çıkan gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz. Takipte kalınız…

Cevap bırakın