Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Diğer
  OyunNVIDIA RTX oyun ve uygulamalarının sayısı 500’ü aştı

  NVIDIA RTX oyun ve uygulamalarının sayısı 500’ü aştı

  NVIDIA Call of Duty: Modern Warfare III için yeni GeForce Game Ready Sürücüsü, Cyberpunk 2077: Ultimate Edition ve daha fazlası duyurdu.

  NVIDIA RTX teknolojileri, 2018 yılından bu yana ışın izleme ve DLSS gibi yapay zeka destekli teknolojilerle kullanıcıların oyun oynama ve yaratıcılığa yönelik çabalarında devrim yaratıyor. Piyasada RTX teknolojilerini destekleyen 500’den fazla oyun ve uygulama olduğunu açıklayan NVIDIA, önemli bir dönüm noktasına karşılık gelen bu başarısını kutlamak için RTX 500’ü başlattı.

  Ayrıca NVIDIA, Call of Duty: Modern Warfare III Season 1 ve Cyberpunk 2077: Ultimate Edition 2.1 güncellemesini desteklemek için bugün yeni bir GeForce Game Ready Sürücüsü yayınladı. Yeni sürücü aynı zamanda THRONE AND LIBERTY ve Avatar: Frontiers of Pandora için de ilk gün desteği sunuyor.

  RTX, yüksek performanslı, yüksek doğrulukta oyun deneyimini gerçeğe dönüştüren bir teknoloji ekosistemini kapsıyor. Özel RT Çekirdekleri tarafından desteklenen Işın İzleme teknolojisi, oyun içindeki görsellere sürükleyici ve gerçekçi aydınlatma ve yansımalar kazandırıyor. Tensor Çekirdekleri sayesinde mümkün kılınan NVIDIA DLSS, Cyberpunk 2077’de 5 kata kadar daha hızlı performans sunabilen sektör lideri yapay zeka grafik hızlandırması sağlıyor.

  NVIDIA, bugün yıllar içinde gelinen önemli bir dönüm noktasını, beş yüz #RTXON oyun ve uygulamasını kutluyor!

  Haberler

  BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİN