Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Diğer
  KadınNvidia işlemcili akıllı fırın June

  Nvidia işlemcili akıllı fırın June

  Ekran_Resmi_2015-06-09_22_21_56June, yeni bir teknoloji şirketi ve geliştirdikleri mini fırın 1500 dolar fiyat etiketi ile önsiparişe açıldı. Yetenekleri ile günümüz fırınlarına adeta ‘yüksekten’ bakan bu teknolojik fırın, akıllı telefonlarda yoğun olarak kullanılan Nvidia işlemcisi, Wi-fi bağlantı özelliğine sahip olması ve kamerası ile yenilikçi özellikler sergiliyor…

  Mobil uygulama üzerinden fırındaki yemeğin pişme durumunu görebilme olanağı sunan akıllı fırın, ayarları yaptıktan sonra da sizinle etkileşimi sürdürüyor. Pişme süresini akıllı telefonunuz üzerinden görebildiğiniz June, ‘yemeği yaktım’ telaşına son vermek adına bildirimlerle sizi uyarıyor. Örneğin 20 dakikaya ayarladınız ve yemek pişmeye başladı; 20 dakika sonra uyarı alıyorsunuz, yemeğin pişme durumunu da anbean görebiliyorsunuz.

  Ekran_Resmi_2015-06-09_22_21_48 Geliştirilen uygulama, yemeğin pişme süresine dair videonun time-lapse formunda sosyal medyada paylaşımına da olanak tanıyor. Bu sayede gelecekte sosyal medya ağlarında pişen yemek videoları da sahne alabilir gibi görünüyor.

  Ekran_Resmi_2015-06-09_22_21_382016 yılında satışına başlanacağı açıklanan June için kendi web sitesi üzerinden ön siparişler alınıyor. Ön sipariş için 95 dolarlık ödeme gerçekleştirilmesi bekleniyor. Bu akıllı fırın, geleceğin mutfaklarına dair yeni aygıtların da habercisi. Bazı muadil ya da benzer seçeneklerinin de halihazırda bulunduğunu belirtelim. LG Smart ThinQ LRE3027ST buna örnek olarak gösterilebilir.

  Haberler

  BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİN