Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Diğer
  HaberlerOyunNVIDIA güncellemeleri duyuruldu

  NVIDIA güncellemeleri duyuruldu

  Yeni NVIDIA Game Ready ve Studio Sürücüleri, ‘Alan Wake 2’ RTX  Kampanyası ve ‘Call of Duty: Modern Warfare III’ beta dahil olmak üzere yenii NVIDIA DLSS destekli oyunlarla geliyor.

  NVIDIA, Call of Duty: Modern Warfare III PC Açık Beta, Forza Motorsport ve Lords of the Fallen gibi   merakla beklenen üç yeni oyun için kusursuz ilk gün deneyimleri yaşatacak bir dizi haber yayınladı. Ayrıca, bu  haberler arasında  Ekim Studio Sürücüsü de duyuruldu.

  NVIDIA GeForce RTX 40 Serisi GPU’lar ve dizüstü bilgisayarlar için merakla  beklenen Alan Wake 2’nin kopyasını içeren bir kapmanya sunuyor. Ayrıca yeni DLSS oyunları arasında Lords of the Fallen, RoboCop: Rogue City demosu, Highrise City ve yukarıda bahsedilen Call of Duty: Modern Warfare III  açık beta oyunu da  yer alıyor.

  Call of Duty: Modern Warfare III’ün PC’deki Çok Oyunculu Açık Beta, 12 Ekim’de DLSS Super Resolution ve Reflex ile Başlıyor

  GeForce Oyuncuları, yayınlanan yeni Game Ready Sürücüsü ile oyuna hazır. Call of Duty: Modern Warfare III, 10 Kasım’da piyasaya çıkıyor, ancak PC oyuncuları 12 Ekim’den itibaren DLSS 2 Super Resolution ve NVIDIA Reflex ile güçlendirilmiş beta sürümüne ulaşabilecekler.

  Call of Duty: Modern Warfare III’ü ön sipariş veren oyuncular 12 Ekim’den itibaren oynamaya başlayabilecekler ve 14 Ekim’den 16 Ekim’e kadar Call of Duty: Modern Warfare III herkes tarafından indirebilir ve oynayabilir olacak.

  FPS oyunlarında, PC gecikmesi gibi etkenler, galibiyet ve mağlubiyet arasındaki kritik farkı belirleyebilir. GeForce oyuncuları, NVIDIA Reflex’in gecikme süresini iyileştiren avantajlarına, beta sürümünden itibaren sahip olabilecek. Ayrıca, GeForce oyuncuları, beta sürümünde DLSS 2 Super Resolution performans yükseltmesinin de keyfini çıkarabilecekler.

   

  Haberler

  BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİN