NVIDIA GeForce RTX 30 Serisi laptoplar MediaMarkt’ta!

0

GeForce RTX 30 Serisi dizüstü bilgisayarlar, MediaMarkt’ta temin edilebilecek. İşte detaylar…

NVIDIA, on milyonlarca oyuncu ve içerik oluşturucuya gerçek zamanlı ışın izleme ve yapay zeka tabanlı DLSS sağlayan GeForce RTX dizüstü bilgisayarını duyurdu. Birçoğu yeni GeForce RTX 3050 Ti ve 3050 Dizüstü Bilgisayar GPU’larını temel alan platformlar, NVIDIA’nın özel RT ve tensör çekirdekleriyle Ampere mimarisini şimdiye kadarki en yaygın hedef kitleye getiriyor ve RTX 30 Serisi dizüstü bilgisayarların sayısını 140’ın üzerine çıkarıyor.

İnce, şık tasarımlı ve olağanüstü performans sağlayan yeni RTX dizüstü bilgisayarlar, önceki nesil sistemlerden iki kat daha hızlı. Ayrıca Minecraft RTX ve Call of Duty: Black Ops Cold War gibi popüler oyunlarda 1080p’de sorunsuz, saniyede 60 kare oynanış sunuyor.

Diğer yandan GeForce RTX 3080, 3070 ve 3060 dahil olmak üzere yeni GeForce RTX 30 Serisi dizüstü bilgisayarlar, Acer, Alienware, ASUS, Dell, Gigabyte, HP, Lenovo, Monster, MSI ve Razer dahil dünyanın önde gelen üreticilerinde ve ek olarak ülkemizde Casper ve GameGaraj’da mevcut durumda. RTX 3050 Ti ve 3050 tabanlı dizüstü bilgisayarlar ise bu yaz satışa sunulacak.

GeForce RTX 30 Serisi dizüstü bilgisayarlar, MediaMarkt’ta temin edilebilecek. Fiyatlandırma, yapılandırmalar ve kullanılabilirlik, bölgelere ve iş ortaklarına göre değişiklik gösterebilir.

Cevap bırakın