Nvidia ekran kartları için güncelleme

0

Nvidia, yeni oyunlar için ekran kartı sürücüsünü güncelledi. Nvidia GeForce 419.17 güncellemesi ile Apex Legends ve Far Cry New Dawn oyunlarına artık destek veriliyor.

Ekran kartı pazarında donanım ne kadar önemliyse yazılım da o kadar önem teşkil ediyor. Bir dönem AMD karşısında yazılım desteği ile öne geçen Nvidia, bu performansını günümüzde de sürdürmeye devam ediyor. Yeni oyunlar için hızlı bir şekilde güncelleme yayınlayan ve oyunlarda performans artışı sunan Nvidia, karşımıza Nvidia GeForce 419.17 güncellemesi ile çıktı.

Nvidia GeForce 419.17 güncellemesi ile gelen yenilikler

Nvidia GeForce 419.17 güncellemesi ile son dönemde sükse yapan Battle Royale türündeki Apex Legends ve Far Cry’ın Standalone DLC tadındaki Far Cry New Dawn oyunlarına destek veriliyor.

Bu güncelleme ile Nvidia’nın GTX 10 ile RXT 20 serisi arasında yer alan yeni ekran kartı Nvidia GTX 1660 Ti modeline de destek veriliyor.

Son olarak GeForce 419.17 güncellemesi ile Doom’da yaşanan render sorunu, Battlefield V’te yaşanan kaplama sorunları, DSR yani dinamik süper çözünürlük özelliğinin 2K monitörlerde çalışmama sorunu ve IRAY CPU’da yaşanan sorunlar da çözülüyor.

Güncellemeyi buradan indirebilirsiniz. Sağlıklı bir performans için temiz kurulum yapmanızı tavsiye ediyoruz. Link: https://www.nvidia.com.tr/drivers

Cevap bırakın