Nokia 9 ve Nokia X7 modelleri ortaya çıktı

0

Nokia 9 ve Nokia X7 hakkında yeni detaylar çıkmaya devam ediyor. Bugün yapılan sızıntı ile birlikte Nokia’nın yeni akıllı telefonlarının ön panelleri internet ortamına sızdırldı.

Nokia 9 ve Nokia X7 modelleri ortaya çıktı

İnternet ortamında anonim kaynaklar tarafından sızdırılan görüntüler ile birlikte Nokia 9 ve Nokia X7 modellerine ait olduğu tahmin ön panel görüntüleri ortaya çıktı. Paylaşılan görsellerle birlikte yeni Nokia modellerinin ön panel tasarımlarının nasıl olacağı da belli oldu.

nokia 9 nokia x7

Önceki modellerde yer alan çentiği, yeni modelleri ile birlikte oldukça inceltecek olan Nokia günümüz modasına ayak uyduracak. Görselleri incelediğimizde ise 9‘a ait olan ön paneli ince ve şık tasarımıyla ön plana çıkıyor. Sızdırılan Nokia X7 ön paneli ise,  9 modeline nazaran biraz daha kalın ekran çerçevesiyle kullanıcıların karşısına çıkacağı tahmin ediliyor.

Nokia X7, 9 modeline göre daha uygun bir fiyat etiketine sahip olacak. Snapdragon 710 işlemcisinden güç alacak olan model orta segment kullanıcıların huzuruna sunulacak.

Snapdragon 845 işlemcisinden güç alacak olan Nokia 9 ise ekrana entegre parmak izi okuyucusuna sahip olacak. Kamera konusunda da kullanıcıların gönlünü feth edecek olan Nokia 9, beşli arka kamera kurulumuyla geleceği geçtiğimiz günlerde sızdırılan raporlar ile birlikte gün yüzüne çıkartılmıştı. Android Pie ile kutudan çıkacağı ön görülen modelin 2019 yılının başlarında resmiyet kazanması bekleniyor.

Cevap bırakın