Nokia 7 Plus’a prestijli ödül

0

Nokia 7 Plus’ın Avrupa Görüntüleme ve Ses Birliği (EISA) tarafından Yılın Tüketici Akıllı Telefonu olarak seçildiği duyuruldu. İşte detaylar…

EISA Ödülleri’nin seçim süreci, dünyanın en saygın 53 dergisinden oluşan bağımsız panel tarafından gerçekleştiriliyor. Nokia 7 Plus, ödüllerde en çok rağbet gören kategorilerden birinde zorlu rakiplerine karşı test edildikten sonra çarpıcı tasarımı, yüksek performansı ve etkileyici görüntüleme özellikleriyle jürinin tamamından büyük beğeni aldı.

Nokia akıllı telefon yelpazesinde yer alan Nokia 7 Plus, kullanıcıların yaratıcılığını geliştirmek için tasarlandı. Cihaz, 2 gün gibi şaşırtıcı bir pil ömrü de sunuyor. Hafif kavisli arka kısım ve ince kenarlarıyla cihaz kullanıcıya konforu ve şıklığı bir arada sunarken, büyük ekran deneyimini de en iyi şekilde yaşatıyor. Canlı bir görünüm sağlayan 6 inç 18:9 Full HD+ekranı, aynı zamanda daha fazla içerik izleme, sosyal medya kullanımı, oyun ve eğlence için mükemmel bir akıllı telefon deneyimi yaşatıyor.

Tasarım, yenilik ve teknoloji bir arada

Farklı kategorilerde oy veren ve dünyanın farklı yerlerinden gelen uzmanların yer aldığı EISA Ödülleri’nde, aday gösterilen tüm ürünler yoğun testlerin olduğu kapsamlı ve çok aşamalı değerlendirme süreçlerinden geçiyor. Bu zorlu testleri geçen ürünler, kendi kategorilerinde son listelere girmeye hak kazanarak birinci sınıf ürünler arasında yer alıyor.

Android işletim sistemine sahip olan Nokia 7 Plus’ın özelliklerini incelemek ve online alışverişle satın almak için buraya tıklayabilirsiniz.

Cevap bırakın