Nokia 7 Plus modeli görüntülendi!

0

Akıllı telefon dünyasına bomba gibi dönüş yapan Nokia’nın 2018 yılı yol haritasında yer alan önemli modellerinden biri olan Nokia 7 Plus modeline ait bir görsel ortaya çıktı.

nokia 7 plusNokia 7 Plus özellikleri ve ilk görüntüsü sızdırıldı!

Android işletim sistemli telefonları ile 2017 yılın damga vuran ve eski günlerine geri dönen Nokia, 2018 yılında da hız kesmeyecek gibi görünüyor. Nokia’nın 2018 yılında satışa sunacağı, Nokia 7 Plus modeline ait olan bir görüntü sızdırıldı. Tamamen çalışı haldeki telefon Plus adında çıkacağı için büyük bir ekrana sahip olacak.

Bu model, Nokia’nın 18: 9 ekran oranına sahip ilk modellerinden biri olacak. Telefonun teknik detayları da netleşmeye başladı. Qualcomm Snapdragon 660 işlemcisiyle gelmesi beklenen telefon, 4GB RAM ve 64GB depolama alanına sahip olacak.

Nokia 7 Plus, Android 8.1 Oreo ile gelecek. Güncelleme konusunda oldukça iddialı olan Nokia, yine güncel yazılımla telefonu piyasaya sunacak. Parmak izi okuyucusunun arka tarafa alındığı model, yine Nokia 8 modeli gibi çift arka kamera ile beraber gelecek. Son olarak, cihazın iki farklı renk seçeneği ile gelmesi bekleniyor.

Cevap bırakın