Nokia 4 resmiyet kazandı!

0

Telefon dünyasının en köklü markalarından biri olan Nokia, deyim yerindeyse durmak bilmiyor! Kısa bir süre önce Nokia 7 Plus modelinin özellikleri ve görüntüleri sızdırılmıştı. Şimdi ise giriş orta segmentte yer alacak olan Nokia 4 modeli resmiyet kazandı!

nokia 4

Nokia 4 modeli FCC tarafından onaylandı

2017 yılını Nokai 8 ve Nokia 6 gibi modellerle hızlı ve başarılı bir şekilde geride bırakan Nokia, 2018 yılında da hız kesmeyecek gibi görünüyor. Nokia, giriş seviyesi kategorisinde yeni bir model ile karşımıza çıkabilir. FCC tarafından onaylanan lisans ile Nokia 4 modeli resmiyet kazandı.

FCC tarafından onaylanan kod numarası ile Nokia 4 modeli isim bazından resmiyet kazanmış oldu. Şubat ayının son haftasında Barcelona’da düzenlenecek olan Mobil Dünya Kongresi kapsamında resmi olarak tanıtımının yapılması beklenen bu modelin özellikleri henüz ortaya çıkmadı.

Telefonlarını model numarası ise kategorilere ayıran Nokia’nın bu modelinin giriş seviyesinde yer almasına kesin gözüyle bakılıyor. FCC bilgilerine göre netleşen tek detay ise artırılabilir hafıza için MicroSD kart girişinin yer alacağı oldu.

Diğer önemli detaylar ise ilerleyen günlerde açığa çıkacaktır.

 

Cevap bırakın