No Man’s Sky yeni nesil konsollara geliyor

0

No Man’s Sky Next Generation güncellemesi ile birlikte oyun içinde 4K 60fps görseller, hızlı yükleme, daha zengin ortam bileşenleri, çapraz platform desteği gibi özellikler geliyor…

Her bileşenin sürekli rastgele oluşturulması ile dikkat çeken ve oyun sektörünün en uzun süre desteklenen yapımlarından birisi olarak bilinen No Man’s Sky ile ilgili sevindirici haber geldi; ikon yapım yeni nesil konsollara da geliyor.

Hello Games ekibinin yaptığı açıklamaya göre; PS5 ve Xbox Series X/S konsolları için oyunun No Man’s Sky Next Generation olarak adlandırılan yeni nesil bir sürümü yakın zamanda beğeniye çıkacak.

Next Generation versiyonu 4K 60fps formunda sofistike görseller, daha hızlı yükleme süresi, çapraz platform desteği, daha zengin oyun haritaları, daha gelişmiş ses teknolojisi, daha gelişmiş kontrolcü tepki süresi ve 32 kişiye kadar desteklenen çok oyunculu mod gibi konsol sürümlerinde öncesinde olmayan yenilikler sunacak. Bu arada yeni nesil konsollarla hemen tanışmayı düşünmeyenlerin yüzünü güldürecek bir detay daha öne çıktı…

Mevcut konsollar için de yenileniyor!

Yeni nesil güncellemesinin PS4 ve Xbox One sürümlerine de sunulacağı açıklandı. Ayrıca PC kullanıcıları da donanımlarının imkân tanıdığı ölçüde yeni neslin getirdiği yeniliklerden yararlanacak. Güncelleme kısa bir zaman içerisinde yeni nesil konsollar ve mevcut platformlar için indirmeye açılacak.

Cevap bırakın