No Man’s Sky Xbox One’a geliyor

0

Aslında ne kadar iyi bir haber olduğu tartışmalı olabilir… Büyük hayal kırıklığı yaratan No Man’s Sky, yakında Xbox One platformunda da oynanabilecek.

2016’da Sony PS4 için çıkışını gerçekleştiren No Man’s Sky, öncesinde yayınlanan sayısız video, övgü dolu açıklamalar ve daha birçok şeyin ardından çıktığı ilk andan itibaren otoriteler tarafından yılın kötü yapımları arasında gösterilmişti. Yapımın beklentileri karşılamadığı görüşü hakimdi. Devam eden süreçte gelen bazı patch’lerin ardından bir nebze olsun oynanabilirliği geliştirilmiş, ilgi uyandırmıştı. Bu hengameli çıkış öyküsünün ardından sıra Xbox One oyuncuları için yayınına geldi…

Yayınlanan yeni bir video, PS4 oyununun kısa süre içerisinde Microsoft’un oyun konsolu Xbox One için de geleceğine işaret etti. Aktarılan bilgilere göre yapım, şimdiye kadar üzerine gelmiş tüm güncellemeleri içerecek şekilde sunulacak. Bu sayede Xbox One oyuncularının ‘yüzünün gülebileceğini’ belirtelim.

PS4 oyuncuları dikkat!

Son bir haber ise mevcut PS4 oyuncuları için… Geliştiricisi Hello Games tarafından yapılan bir açıklamaya göre No Man’s Sky yeni bir güncelleme daha alacak. Next ismi verilen güncellemenin şimdiye kadar ki en büyük güncelleme olacağı belirtiliyor. Xbox One sürümünün, Next güncellemesini içerip içermeyeceği ise henüz bilinmeyen bir ayrıntı durumunda.

Oyun dünyasına dair öne çıkan gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz…

Takipte kalınız…

Cevap bırakın