Nisan ayında en beğenilen Android oyunlar

0

Hareketli geçen bir ayı daha geride bırakıp mayıs ayına geldik. Yazın sıcak günlerinin yaklaştığı bu günlerde her zamanki gibi online uygulama mağazalarında hareketli günler yaşanıyor ve birçok yeni oyun mağazalarda yerini alıyor. Yeni oyunların yanı sıra PC ve konsollarda büyük ilgi gören oyunların mobil versiyonları da dikkat çekiyor. 80’li yıllara damgasını vuran oyunların yeni sürümlerini de unutmamak lazım. Geçtiğimiz nisan ayında kullanıcılar en çok hangi oyunları beğenip indirmiş birlikte bakalım…

MARVEL Strike Force

Listemizin en başında görsel olarak oldukça çarpıcı ve aksiyon dolu bir oyun olan MARVEL Strike Force var. MARVEL’in en sevilen kahramanları Örümcek Adam, Doktor Strange, Groot, Roket Rakun, Loki, Elektra, Kaptan Amerika ve Iron Man ile dünyayı büyük bir taarruzdan korumaya çalışıyorsunuz. Süper kahramanların ve süper kötülerin omuz omuza çarpıştığı oyunda dünyayı kurtarmak için size de büyük bir rol düşüyor.  Oyunu ücretsiz olarak indirip oynayabiliyorsunuz. Oyun içi satın almalar mevcut.

İndirmek için: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.foxnextgames.m3

Marvel Strike Force

Stormborne3 – Blade War

Listemizin ikinci sırasında sizi gladyatörlerin acımasız dünyasına taşıyan hem grafikleriyle hem de oynanışıyla beğeneceğinizi düşündüğümüz bir oyun olan Stormborne3 – Blade War bulunuyor. Oyunda hafızasını kaybetmiş bir gladyatörün yerine geçiyorsunuz ve karşınıza çıkan rakiplerinizle kıyasıya bir mücadele veriyorsunuz. Oyunun grafiklerinin oldukça başarılı olduğunu rahatça söyleyebiliriz. Oyunun hoşunuza gideceğinden eminiz. Bu oyunu da ücretsiz olarak indirip oynayabiliyorsunuz. Oyun içi satın almalar mevcut.

İndirmek için: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.influsion.stormborne3

stromborne3

Shadowgun Legends

Uzaylılar dünyayı istila etmiş, onlara karşı koyacak dünyayı kurtaracak tek bir grup var, o da Shadowgun Legends. Bu efsanevi ekibe katılarak nişancılığınızı gösterip uzaylıları dünyadan defetmeye çalışıyorsunuz. Çok oyunculu bir oyun olan Shadowgun Legends’i ücretsiz olarak indirip oynayabiliyorsunuz. Oyunu oynaması oldukça basit ve etkileyici grafiklere sahip.

İndirmek için: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.madfingergames.legends

Legends

 

Cevap bırakın