Nintendo E3 etkinliğinde sürpriz tanıtım yapabilir!

0

Nintendo, iki yıl önce bu zamanlar yeni oyun konsolu Nintendo Switch modelini duyurmuştu. Pek çok kişi tarafından beğenilen Switch, ulaştığı satış rakamlarıyla da şirketin geleceğine yön vermiş oldu. 32 milyon birim satılan oyun konsolu, görünüşe göre yerini ailenin yeni üyelerine bırakacak. Nintendo E3 etkinliğinde iki yeni sürpriz model tanıtabilir.

Nintendo E3 etkinliğinde iki yeni üye tanıtabilir!

Bazı yeni sızıntılara göre Nintendo, Haziran ayında gerçekleşecek olan E3 etkinliğinde iki yeni oyun konsolu tanıtacak. Bu iki modelden birisi Switch modelinin yerine gelecekken, birisi ise daha uygun fiyatlı bir konumlandırmaya sahip olacak. Uygun fiyatlı modelin de Nintendo 3DS modelinin yerine geçmesi bekleniyor.

Nintendo E3

Uygun fiyatlı modelin maliyetinden kısmak için, önemli bazı özelliklerin kullanılmayacağı da sızdırılan bilgiler arasında. Buna verebilecekleri en iyi örneklerden birisi ise titreşim özelliği. Bununla birlikte diğer modelin ise pek çok yenilik ve geliştirme ile gelmesi bekleniyor.

Eğer söz konusu sızıntılar doğru ise, Nintendo’nun yeni oyun konsolları ile karşılaşmamıza üç aydan kısa bir süre kaldı. Tarih yaklaştıkça yeni modellere ait yeni detaylar da ortaya çıkmaya başlayacaktır.

Cevap bırakın