Nikon’dan Çocuklara Özel Fotoğraf Makinesi

0

Çocukların fotoğrafla ilgilenmelerini ve bu alanda var olan yeteneklerini geliştirmeleri için tasarlanan Nikon COOLPIX W150, uygun fiyatı ve sahip olduğu özellikleri ile dikkat çekiyor.

Japonya’nın ünlü teknoloji şirketlerinden biri olan Nikon, şu sıralar çocuklar için ürettiği fotoğraf makinesi ile konuşuluyor. Ünlü markanın çocuklar için geliştirmiş olduğu yeni fotoğraf makinesi COOLPIX W150, çocukların fotoğraf olan ilgisini artırmak için özel olarak tasarlanmış durumda.

Çocukların fotoğrafla ilgilenmelerini ve bu alanda var olan yeteneklerini geliştirmeleri için tasarlanan fotoğraf makinesi, uygun fiyatı ve sahip olduğu özellikleri ile dikkat çekiyor. Bunun yanında COOLPIX W150 adlı fotoğraf makinesinin tam bir çocuk dostu olduğunu söylemek yanlış olmaz.

Darbe ve düşmelere karşı dayanıklı bir yapıda üretilen Nikon COOLPIX W150, parlak ve oldukça da renkli bir tasarım içeriyor. Su geçirmeyen özellikte üretilen fotoğraf makinesi ayrıca darbelere karşı dayanıklı yapısı ile öne çıkıyor. Makinenin teknik özellikleri, ise genel olarak şu şekilde;
• 13.2 MP sensör
• 3x zoom NIKKOR objektif
• Stereo ses ile Full HD videolar kaydetme
• Farklı sahne modları
• Günlük kullanım için uygun

Renkli model…

Çocuklara özel üretimi yapılan yeni Nikon COOLPIX W150, çok yüksek teknik özellikler bulundurmasa da günlük kullanımda çocuklar için oldukça ideal gözüküyor. Fiyat konusunda ise firma tarafından henüz bir açıklama yapılmamış durumda.

Cevap bırakın