Nikon EISA Awards’tan 2 ödülle döndü

0

Nikon, EISA Awards 2019-2020’de Nikon Z 6’nın “Camera of the Year” (Yılın Fotoğraf Makinesi) ödülünü ve NIKKOR Z 24-70mm f/2.8 S’nin “Professional Standard Zoom Lens” (Profesyonel Standart Zoom Objektif) ödülünü kazandığını gururla duyurdu.

Bu, Nikon Z 6’nın Nisan ayında TIPA World Award’da “Best Full Frame Camera Expert” (En İyi Tam Çerçeve Fotoğraf Makinesi) ödülünü kazanmasından sonra bu yılki ikinci ödülü. Bu arada, NIKKOR S serisi objektif serisinin kupa dolabı da NIKKOR Z 14-30mm f/4 S objektifin TIPA’nın “Best Mirrorless Wide Angle Zoom Lens” (En İyi Aynasız Geniş Açılı Zoom Objektif) kategorisindeki zaferini içerecek şekilde güncellenmiş oldu. EISA ödülleri, Nikon Z serisinin “Red Dot Award: Product Design 2019″da layık görüldüğü unvanını takiben layık görüldüğü en yeni ödül olma niteliğini taşıyor.

Nikon, sezgisel kavrama ve sağlam gövde yapısıyla neredeyse her türlü çekim koşulunda mükemmel görüntüler sunan mükemmel bir fotoğraf makinesi yapmış. Bu fotoğraf makinesinin otomatik netleme sistemi, konu çerçevenin neresinde olursa olsun doğru netleme yapmaya olanak tanıyan Göz Takibi AF’yi barındırıyor.

NIKKOR Z 24-70mm f/2.8 S, Nikon Z fotoğraf makinesi sistemine yönelik hızlı ve profesyonel bir standart zoom objektiftir. Sağlam ve dayanıklıdır; parlama ve gölgelenmeyi azaltmak için Nano Kristal kaplama ve yeni ARNEO kaplama kullanılırken, ön ve arka mercekleri toz, yağ ve nemi uzaklaştırmaya yarayan flor kaplamaya sahiptir.

Cevap bırakın