Nikon, amiral gemisi D6’yı tanıttı

0

Nikon, yeni amiral gemisi DSLR’ı D6’yı tanıttı. Önemli haberlerden uluslararası spor etkinliklerine uzanan bir kapsamda, bu muazzam tam çerçeve fotoğraf makinesi hiçbir şeyi şansa bırakmak istemeyenlerin taleplerine cevap veriyor.

Nikon’un şimdiye kadarki en güçlü AF sistemi ve gerçek zamanlı görüntü aktarımı için hızlı dahili bağlantıları ile D6, profesyonellerin kısıtlamalar olmadan fotoğraflar çekip sunmasını sağlıyor. Yeni AF motoru her zamankinden daha hızlı. D5’tekinden 1,6x kat daha yüksek yoğunluklu tamamen seçilebilen çapraz tip 105 noktalı sensör düzeni, hassasiyeti başka bir seviyeye taşıyor.

Dahili bağlantılar sahada en yüksek aktarım hızlarına olanak tanır ve çekim yaparken yavaşlamaz. Modernize edilmiş iş akışları, ana kareleri aktarım için seçmeye ve bunlara öncelik vermeye yönelik daha fazla yol sunarak her saniyenin önemli olduğu anlarda fotoğrafçılara avantajlar sağlıyor. Fotoğraf makinesinin yüksek çözünürlüklü ekranları artık daha iyi görüş ve okunabilirlik sağlıyor ve D6, D5’i profesyoneller arasında böylesine sıkı bir favori haline getiren o dayanıklı gövdeyi barındırıyor.

“D6, Nikon D5’in muazzam bir halefi.”

Nikon Europe Ürün Müdürü Dirk Jasper: “D6, Nikon D5’in muazzam bir halefi. Nikon’un yeni amiral gemisi, sektöre yön veren AF ve çok yönlü bağlantı özellikleriyle selefinin sahip olduğu gücü bir sonraki seviyeye taşıyor. Aksiyonu, ışığı veya ortamı kontrol edemezsiniz ama D6’yı kontrol edebilirsiniz ve bu DSLR, anı kusursuzca tanımlayan inanılmaz kareleri sunuyor” diyor.

Cevap bırakın