Nike’dan spor ayakkabı renklerine sahip Apple Watch kayışları

0

Tüketici elektroniğinin yansımalarından belki de en önemlisi moda ve tekstil endüstrisi üzerinde görülüyor. Sensörlerle donatılmış kumaşlar, ilgi çekici birçok ‘teknolojik giysi’ ile potansiyel kullanıcılarını karşılıyor. Bu noktada dikkat çekici birlikteliklerden biri ise uzun yıllardır Apple ile spor giyim markası Nike arasında devam ediyor. İki öncü markanın kamuoyunda ses bulan yeni işbirlikleri ise Apple Watch Nike+ modelleri için geliştirilen özel kayış koleksiyonu ve koleksiyondaki ‘renk’ detayları…

Nike’ın ikinci nesil Apple Watch’larla birlikte gelen ‘Day to Night’ kayışları, spor ayakkabı serisi Air VaporMax Flyknit ‘Day to Night’ ile aynı tonlara sahip. Böylelikle spor meraklıları, Nike ayakkabıları ile Apple Watch Nike+ ‘Day to Night’ kayışlarını uyum içerisinde kullanabiliyorlar. Apple Watch için tasarlanan kayışlardaki renklerde bir çift de ayakkabı sunuluyor ve her ikisi ayrı ayrı satın alınabilecek.

Nike, Apple Watch kayışlarının üretim aşamasında havanın karardığı anlarda gökyüzünde oluşan tonlamalardan ilham alındığını belirtiyor. Pembe ve mor gibi renklerin ilginç göründüğüne şüphe yok.

Day to Night koleksiyonu, dört farklı renk seçeneği ile sunulurken sağlamlık ve esneklik öne çıkan tasarım detayları arasında yer alıyor.

1 Haziran 2017 itibarıyla satışa sunulacağı kaydedilen spor kayışları ve spor ayakkabıların teknoloji severler tarafından ilgi ile karşılanması bekleniyor.

Cevap bırakın