Netflix’in mobile yönelik ‘Akıllı İndirme’ özelliği kullanımda

0

Netflix’teki yapımları internet olmadan da izlemeyebilmenizi sağlayan Akıllı İndirme özelliği Android ve iOS cihazlara geldi. İşte detaylar…

Netflix, şüphesiz dijital çağın en ideal ‘keyif’ unsurlarından biri. Kütüphanesinde bulunan binlerce dizi, film, belgesel, çizgi film ve daha birçok öğeyle adeta herkesin kendisine uygun içeriklere erişimini mümkün kılan bir fenomen adeta. Hem mobil cihazlar hem de bilgisayar, TV gibi daha geniş ekranlı çözümler üzerinden deneyimlenebilen Netflix, aynı zamanda teknolojisini ilerletme noktasında da ilham verici şirketler arasında yer alıyor.

Bu kapsamda Netflix’in mobil cihazlar üzerinden izlenebilmesine yönelik ‘beklenen’ özelliklerden biri daha kullanıma sunuldu. Bu özellik, Akıllı İndirme adına sahip. Peki ne işe yarıyor?

Netflix’teki yapımları internet olmadan da izlemeyebilmenizi sağlayan, indirdiğiniz bölümü izledikten sonra silerek otomatik olarak sıradaki bölümü indiren bir özellik ‘Akıllı İndirme’. Ve söz konusu özellik Android ve iOS cihazlara geldi.

Her yerde…

İster yolda ister seyahatte ya da internetin çekmediği veya sorunlu olduğu yerlerde, dizileri, filmleri ve belgeselleri mobil cihazlarınıza indirerek istediğiniz zaman, istediğiniz yerde seyretmenizi daha kolay hale getiren ‘Akıllı İndirme’ ile artık ihtiyacınız olmayan dosyaları tek tek silmenize gerek kalmıyor. İzlediğiniz dizinin bir sonraki bölümüne geçiş yapmak çok daha kolay hale geliyor. Özellikle hareketli kimseler için harikulade bir özellik. Sizin sadece bir bölüm indirmeniz yeterli, akabinde diğer bölüm mobil cihazınızda hazır ve nazır oluyor.

Cevap bırakın