The Witcher severleri heyecanlandıran açıklama!

0

The Witcher dizisi, Netflix’e hızlı bir giriş yaptı. İlk dört haftasında 76 milyon abone tarafından izlenen dizi, en çok izlenen ilk sezon olarak Netflix tarihine geçti. Şimdi ise sıra The Witcher anime filmine geldi.

The Witcher anime olacak!

Dizi olarak ekranlara taşınan dizi, önemli bir hayran kitlesine ulaştı. Bu kitlenin gücüyle birlikte Netflix, yeni duyurusunu yapmakta gecikmedi. Dijital içeirik platformu, The Witcher anime filmi için kolları sıvadı. Filmin ismi The Witcher: Nightmare of the Wolf olacak.

Netflix bir yandan dizinin 2. sezonu için kolları sıvadı. Diğer yandan ise The Witcher: Nightmare of the Wolf çalışmalar başladı.

Konuyla ilgili Netflix’in resmi NX hesabı bir tweet attı ve filmin arkasında Legend of Korra’yı yapan Studio Mir isimli ekibin olduğunu söyledi. Ayrıca The Witcher: Nightmare of the Wolf‘un izleyiciyi Kıta’yı tehdit eden yeni bir tehlikeye sürükleyeceği de belirtildi.

Atılan tweeti aşağıda bulabilirsiniz.

Şimdilik bu açıklama dışında herhangi bir resmi bilgi bulunmuyor. Ancak, tahminler dizi ve film arasında doğrudan bağlantı bulunmayacağı yönünde. Yani filmde bir yan hikaye izleme ihtimalimiz yüksek.

Son olarak, The Witcher dizisinin 2. sezonunun 2021 yılında izleyiciye sunulacağını da belirtelim. Tabii şimdilik bunun için de resmi bir tarih açıklaması bulunmuyor.

Cevap bırakın