Need for Speed Payback’in oyun modifikasyonu videosu yayınlandı

0

Yarış oyunu severlerin yıllardır vazgeçemediği nadir oyunlardan biri olan Need for Speed, Kasım ayından piyasaya çıkartacağı serinin son oyunu Need for Speed Payback için yeni fragman yayınladı.

İlk olarak 1994 yılında bilgisayar ve Play Station 1 için geliştirilen efsane oyun Need for Speed son yıllarda kaybettiği itibar kaybını Payback ile yeniden toparlamaya çalışacak gibi görünüyor. Zaman zaman yayınladığı fragmanlarla oyun severlerin ilgisini çekmeyi başaran yapımcılar, Need for Speed Payback’in 7 Kasım’da satışa çıkacağını duyurdu. Sadece PC, PlayStation 4 ve Xbox One platformları için satışa çıkarılacak oyunun NFS serisinin tamam ya da devam kararını belirleyecek önemli etkenlerden biri olacağı konuşuluyor. Zira 2003 yılında piyasaya çıkan Need For Speed Underground ve bir yıl sonra çıkan Underground 2’den sonra beklenen başarıyı bir türlü gösteremeyen NFS, zaman zaman yayınladığı videolarla yeni oyun için kitlesinin merakını dinç tutmaya çalışıyor.

Yayınlanan Need for Speed Payback oyun modifikasyonu videosunda yarış arabalarının modifiyeleri ile ilgili yeni bilgiler bulunuyor. Eski versiyonlarda araçlara sadece belirli kit takılabilirken, yeni çıkacak bu versiyonda bir arabanın bütün parçaları ayrı ayrı değiştirilerek araç istenildiği şekilde modifiye edilebilecek. Araç performansları ise yarış kazandıkça verilen kartlar ile arttırabilinecek.

Oyunda satın alınabilecek araba çeşitlerinde Sports, Sports Compact, Rally, Classic ve Muscle bulunuyor. Fakat daha üst seviye bir araba satın almak isterseniz FVX Exotics mağazasını ziyaret etmeniz gerekecek.

Cevap bırakın