NBA 2K22 kapak oyuncuları belli oldu

0

Luka Dončić ve NBA Skor Efsaneleri Kareem Abdul-Jabbar, Dirk Nowitzki ve Kevin Durant NBA 2K22 Kapak Oyuncuları oldu.

2K, son 20 yılın en çok puan alan ve en çok satan NBA video oyunu simülasyon serisinin bir sonraki oyunu olan NBA 2K22 için kapak sporcularının tam listesini duyurdu. Küresel fenomen ve iki kez NBA All-Star olan Luka Dončić, Standard Edition ve Cross-Gen Digital Bundle ‘ı süslerken, NBA’in en etkili uzun boylularından üçlüsü Kareem Abdul-Jabbar, Dirk Nowitzki ve Kevin Durant sporcuların her birinin oyunu nasıl değiştirdiğini gösteren premium NBA 75th Anniversary Edition kapağında yer alacaklar.

NBA 2K22’nin tüm sürümlerinin şu anda dünya çapında 10 Eylül 2021’de piyasaya sürülmesi planlanıyor ve ön sipariş için hazır. Sınıfının en iyisi görsel sunum ve oyuncu yapay zekası, tarihi takımlar ve çok çeşitli basketbol deneyimleri sunan NBA 2K22, tüm basketbol evrenini oyuncunun ellerine bırakıyor.

Dončić, “NBA 2K22’nin küresel kapağını yapmak benim için özel” diyor. “Sloven bayrağının renklerini onurlandıran özel bir kapakta ülkemi temsil etmekten gurur duyuyorum. Basketbol bana çok şey verdi ve bu yıl dünyanın dört bir yanındaki küçük çocukların hayatlarına dokunmak için 2K Foundations ile birlikte çalışmaktan ve yardımda bulunmaktan heyecan duyuyorum.”

NBA 2K Küresel Pazarlama Stratejisi Başkan Yardımcısı Alfie Brody, “NBA 2K kapağı her zaman hikaye anlatımı için bir araç ve sporcuların benzersiz ve çeşitli geçmişlerini sergilemenin bir yolu olmuştur” diyor. “Basketbol oyununun etrafındaki kültür canlıdır ve coğrafi sınırları aşar. Bu yıl, bu küresel çeşitliliği Charly’nin harika, türünün tek örneği sanatıyla sergilemek istiyoruz.”

Cevap bırakın