NBA 2K21 MyTEAM’e dair detaylar açıklandı

0

2K, Visual Concepts baş yapımcısı Erick Boenisch tarafından yazılan NBA 2K21 Current-Generation MyTEAM Courtside Raporunu yayınladı ve bu yıl MyTEAM’e gelen en yeni gelişmeleri paylaştı. İşte o gelişmeler…

NBA 2K21 MyTEAM’e gelen en önemli özellikler şu şekilde;

MyTEAM mevcut nesil ilerlemesi ve koleksiyonu, aynı yeni nesil konsol ailelerine sorunsuz bir şekilde aktarılacak. NBA 2K21’de tüm MyTEAM koleksiyonunuz ve ilerlemeniz sorunsuz bir şekilde PS4’ten PS5’e ve Xbox One’dan Xbox Series X’e aktarılır, böylece MyTEAM’in tüm yıl boyunca kesintisiz keyfini çıkarabilirsiniz.
Sezonlar NBA 2K21 için yeni olacak. Sezonlar, tüm yıl boyunca MyTEAM oynamak için yeni içerikler getirecek ve hepsinden önemlisi, herkesin oynaması için ücretsiz.

Rozet Özelleştirme ve Özelleştirilebilir Gelişmeler

Rozet kartları geri dönerek Rozetleri Bronze’dan Hall of Fame seviyesine yükseltmenize olanak tanır. Evrim kartları artık dallanarak oyunculara oyuncularını benzersiz kılan yeni kararlar alma fırsatı veriyor.
Yeni MyTEAM Limited Modu / Yenilenmiş MyTEAM Unlimited Modu. Yeni MyTEAM Limited modu, her oyuncunun şampiyonluk yüzüklerini kazanma şansına sahip olacağı her Cuma-Pazar günü mevcut olacak.

MyTEAM’in bir başka yeni özelliği: The Exchange

Artık kullanmadığınız kartları başlangıç ​​dizilişinizde başlıca öğe olacak kartlarla takas edebilirsiniz, NBA2K21 MyTEAM’de her şeyin değeri var.
MyTEAM’s IDOL Series Collection, geçmişten ve günümüzden NBA’nin en unutulmaz oyuncularından bazılarını içerecek. 15 özel sürüme yayılan IDOLS Serisi, NBA 2K21 MyTEAM koşusu sırasında aranacak premium paket koleksiyonu olacak.

Cevap bırakın