NBA 2K20 beklentileri karşıladı mı?

0

NBA 2K serisinin en yenisi konsol ve PC’lerdeki yerini aldı. Peki oyun ne kadar iyi? Otoritelere göre oyuna dair hemen her şey mükemmel!

NBA Live serisinin tahtını eline geçirdikten sonra her yıl daha gerçekçi grafikler ve üst düzey basketbol deneyimi ile oyun meraklılarını selamlayan NBA 2K serisinin en yenisi konsol ve PC’lerdeki yerini aldı. Oyunun özellikle My Career moduna getirdiği yenilikler dikkat çekti. NBA 2K20 hikâye modunda Idris Elba, Ernie Hudson, Maverick Carter ve Rosario Dawson gibi Hollywood yıldızlarından biriyle parkeleri arşınlayabilirsiniz. Lebron James ve oyunun kapak yıldızı Anthony Davis de olabilirsiniz. En nihayetinde genç bir basketbol yıldızı olma yolunda ilerliyorsunuz. Hikaye modunda yüzünü tanıt ekrana yansıt özelliği de muazzam.

NBA 2K20 oynayışı geliştirildi. Grafikler ve tüm detaylar çok daha iyi. Artık top çalmak mümkün, faul düdüğü sayısı ise daha az. Eee aksiyon her oyuna lazım.

Sokak basketbolu da oynayabileceğiniz NBA 2K20’de genel itibarıyla NBA 2K19’dan pek de sapılmadan beklentilere çok iyi yanıtlar verildi. Otoritelere göre oyunun müzikleri de harika. Genel olarak birçok küresel yayının oyuna 10 üzerinden 8-5-9,5 aralığında puan verdiğin de belirtelim.

NBA 2K20 satın almak için buraya tıklayabilirsiniz.

Cevap bırakın