NBA 2K17’den yeni tanıtım videosu

0

NBA_2K17

Son yılların trend spor oyunu serilerinden biri halini alan NBA 2KXX serisinin 2017 ayağı için artık son viraja girildi. 16 Eylül 2016’da çıkışını gerçekleştirecek yapıma dair yepyeni bir video yayınlandı.

Çarpıcı grafikleri ile dikkat çeken ve Friction adıyla gelen NBA 2K17 tanıtım videosunda görsel detayların son derece yüksek noktalara ulaştığı net bir şekilde görülüyor. 2K Games’in video oyununda Standart Edition’ın kapağında yer alan Paul George ve NBA 2K17 Legends Edition kapak yıldızı (tüm zamanların da en önemli basketbol yıldızlarından) Kobe Bryant’ı yoğun şekilde görebilmek mümkün.

Videoda özellikler mimikler çarpıcı. Kişiye özel mimiklerle adeta Kobe ya da George’u size neredeyse göz kırpacakmışcasına izliyorsunuz. Yılın bu önemli spor oyununun meraklılarına gerek grafikleri, gerekse hikaye modu ve oynanışı ile iyi bir deneyim yaşatacağına dair emareler bir hayli fazla.

Ön siparişle satın alanların 16 Eylül, diğerlerinin 20 Eylül’de oynamaya başlayacağı yapım, PC, PS4 ve Xbox One için gelecek. Ön siparişle satın alımda sanal para, MyTEAM Paketi, 1992 USA Basketbol “Rüya Takımı” ve MyPlayer için Paul George ABD basketbol forması gibi ekler oyun severlere ücretsiz olarak sunulacak. Haberin devamında NBA 2K17 için yayınlanan yeni tanıtım videosunu görebilirsiniz. İyi seyirler dileriz…

Cevap bırakın