MWC 19, 25 Şubat’ta başlıyor!

0

MWC 2019’da bu yıl ziyaretçi rekoru bekleniyor. 100 binden fazla kişinin katılımıyla İspanya’daki dev etkinliğin çok geniş kesimlerle önde gelen markaların temasına sahne olacağını belirtmek mümkün…

Mobil dünyanın gözleri İspanya’nın aslında daha çok futbol kulübüyle ünlü şehri Barselona’da. 25 Şubat Pazartesi günü başlayacak olan yılın en önemli mobil ürün ve hizmetler etkinliği Mobile World Congress 2019 için geri sayım tamamlanmak üzere. Türkiye’de daha yoğun olarak kısaltması MWC şeklinde bilinen etkinlik, geleneksel bir şekilde uzun yıllardır Şubat aylarında gerçekleştiriliyor. Peki bu yıl ki mobil dünya şovunda teknoloji meraklılarını neler bekliyor? MWC 2019 neden bu kadar önemli?

Dilerseniz ikinci sorunun yanıtıyla başlayalım. Etkinlik, çeşitli lansmanlara da ev sahipliği yapan bir fuar havasında geçecek. 2 bin 400’ü aşkın şirket çeşitli büyüklükteki stant alanlarıyla burada yer alacak. Genel itibarıyla tüketicilerle yakın temas şeklinde geçecek etkinlikte şirketlerin birbirleriyle iletişimi, yeni iş planları ve networking süreçleri de kendini hissettirecek.

Öte yandan MWC 2019’da bu yıl ziyaretçi rekoru bekleniyor. 100 binden fazla kişinin katılımıyla İspanya’daki dev etkinliğin çok geniş kesimlerle önde gelen markaların temasına sahne olacağını belirtmek mümkün. Bu arada Türkiye’den de çok sayıda şirket, üst düzey isim, Mediatrend yazarlarının da aralarında yer aldığı birçok basın mensubu da MWC 2019’da hazır bulunacak.

Etkinlikte tanıtılması beklenen cihazlarla ilgili detaylar için buraya tıklayabilirsiniz.

MWC 2019’da olacağı! Bizi takip etmeye devam edin…

Cevap bırakın