Müzik Yapma Uygulamaları ile içinizdeki müzisyeni keşfedin

0

Müzik yapma uygulamaları ile içinizdeki müzisyeni keşfetmeye ne dersiniz?

İster büyüleyici ritimlere sahip parçalar besteleyin, ister harika mikser yapın. Kullanması basit müzik yapma uygulamalarını sizin için derledim.

İçinizdeki müzisyeni keşfedin

Müzik ruhun gıdasıdır. Güneşi özlemeye başladığımız şu günlerde ruhunuzu güzel ritimlerle beslemek ve içinizdeki müzisyeni keşfetmek isterseniz teknolojinin gücünden ilham alabilirsiniz.

Müzik bilginiz ne kadar kısıtlı olursa olsun, farklı pek çok müzik aletini profesyonel bir müzisyen gibi çalmanızı sağlayacak bu mobil uygulamalarla hayatınıza renk ve tempo katmaya hemen başlayabilirsiniz.

 

Müzik Yapma Uygulamaları

Mobil cihazınızı bir müzik stüdyosuna çevirmek ve içinizdeki ritme kulak vermek aşağıdaki uygulamalar sayesinde çok kolay.

 

Auxy Studio

iOS cihazlar için geliştirilen Auxy, kendi müziğinizi yapmanızı oldukça basitleştiriyor. Ritim fikrinden şarkı taslağına veya bitmiş parçaya tüm geçiş sürecini kontrol edebileceğiniz ve yaratıcılığınızı sergileyebileceğiniz uygulama ücretsiz, ancak zenginleştirici ek özelliker uygulama içi satın alım üzerinden sunuluyor. Yüksek kaliteli örnek ritimler ve seçebileceğiniz yüzlerce enstrümanı ile dev bir ses kütüphanesine sahip olan uygulama üzerinden oluşturduğunuz parçaları doğrudan SoundCloud’a yükleyebilir veya video formatında dışarı aktarabilirsiniz.

Uygulamanın aile paylaşım özelliği var. Bu özellik etkinleştirildiğinde en fazla altı aile üyesi uygulamayı kullanabiliyor.

 

Mobil cihazınızı müzik stüdyosuna çevirin.

Elektronik Müzik Yapma Uygulaması 

Groovebox

Elektronik müzik yapmayı seviyorsanız, Groovebox’ı favorilerinize eklemeyi unutmayın. iOS cihazlar için geliştirilen uygulama ile iPhone ve iPad’inizde ilham verici müzik üretimine hemen başlayabilirsiniz. Farklı ritimler ve seçebileceğiniz ilginç enstrüman örnekleri ile birlikte sesinizle dilediğiniz gibi oynayabileceğiniz pek çok yenilikçi mod uygulamanın içerisinde mevcut. Modern ritimlerler birlikte, klasik sıcak analog sesleri de keşfetmenizi bekliyor. Uygulama ücretiz ve aile paylaşımı özelliği ile birlikte kullanıma sunuluyor.

 

Beat Snap – Music & Beat Maker

Popüler pek çok müzik türüne özel ritim örneğini bulabileceğiniz uygulama, birkaç basit dokunuşla harika müzik kayıtları yapmanıza imkan tanıyor. Özellikle rap, pop rock ve house türünü dinlemeyi tercih ediyorsanız, uygulama ile kendi şaheserlerinizi kaydetmeniz çok kolay. Hem iOS hem de Android cihazlarda kullanılabilen uygulama ücretsiz, ancak ek ritimlere ihtiyaç duyarsanız uygulama içi satın alım yapmanız gerekiyor.

 

NOISE

Noise, hem iOS hem de Android cihazlarda kullanılabilen ve mobil cihazınızı kusursuz bir müzik stüdyosuna çeviren harika bir uygulama. Kişiselleştirilebilir dokunmatik ekranı sayesinde her yaş grubunun kullanımına uygun ve pratik bir arayüz üzerinden tasarlanmış. Dünyaca ünlü sanatçıların imzasını taşıyan ritimleri bulabileceğiniz uygulamanın ücretsiz kütüphanesi biraz kısıtlı kalsa da, daha fazlası için uygulama içi satın alım yapabilirsiniz.

 

Müzik Yapma Uygulamaları

TIZE

400’ün üzerinde profesyonel ses örneğini bulabileceğiniz bu basit ve pratik uygulama aynı odada diğer müzisyenlerle birlikte çalışmanıza da izin veriyor. Kolay akorlar ve sınırsız efektler ile başlangıç seviyesindeki kullanıcıların bile kendi müziğini yapabileceği uygulamanın Türkçe dil desteği de bulunuyor. iOS cihazlar için geliştirilen Tize ücretli ancak ödediğiniz ücrete değiyor.

 

Battle Me

Battle Me, Rap ve Hip hop sevenlerin aradığı tüm ritimleri bulabileceği ve bu müzik türlerindeki topluluklarla kaynaşıp, yarışabilecekleri bir platform sunuyor. Uygulamanın bir adım ötesine geçerek kullanıcıları kaynaştıran ve rekabet etmelerine imkan tanıyan Battle Me’nin oldukça genç ve tutukulu bir kullanıcı grubu var. YouTube, Instagram, Facebook, Twitter ve diğer sosyal ağlarda track’inizi veya rap savaşınızı paylaşma imkanı da sunan uygulama, Android cihazlar için geliştirilmiş ve ücretsiz. Gelişmiş Rap Studio gibi özellikler için uygulama içi satın alım yapabilirsiniz.

 

Bu kulaklıklar ile müziğinizin tadını çıkarın

El emeğiniz, göz nurunuz müzik parçalarınızın keyfini çıkarmak için MediaMarkt’ta beğeninize sunulan; AKG, Beats, JBL, Logitech, Philips, Pioneer, Samsung, Urbanears ve Urban Revolt gibi dünyaca ünlü markalar tarafından üretilmiş olan kulaklık modellerini tercih edebilirsiniz.

 

Bluetooth Kulaklık Nasıl Seçilir? Bluetooth kulaklık seçerken nelere dikkat etmeliyiz ? sorularına cevaben, rehber niteliğinde hazırladığım yazımı da okumanızı öneririm.

 

Bluetooth Kulaklık Nasıl Seçilir?

 

 

 

Fayda görmeniz dileğiyle.

 

 

 

Cevap bırakın