Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Diğer
  Satın Alma RehberiMutfakların vazgeçilmezi tost makineleri

  Mutfakların vazgeçilmezi tost makineleri

  Mutfakların vazgeçilmezidir tost makineleri. Pratik kahvalatılar hazırlamak, sahurda vakit kaybetmeden lezzetli atıştırmalıkla yapmak için imdadınıza yetişiyor. Üstelik tost makineleri artık sadece tost yapmak için değil; waffle, köfte, tavuk ve balık pişirmek için de kullanılıyor. Izgara özelliği ile dilerseniz diyet menüsündeki yemeklerinizi de bu maharetli cihazlarda hazırlayabilirsiniz. Bu ay sizler için markaların yeni model tost makinelerini yakın markaja aldım.

  Fakir Hausgerate - Grace Izgara ve Tost Makinesi - Kırmızı

   

  Fakir Grace Izgara ve Tost Makinesi: Tost, sandviç, ızgara gibi pratik lezzet arayanlar için çözüm Grace’de… Grace Izgara ve Tost Makinası, yiyecek kalınlığına göre aralığı ayarlanabilen üst gövdesi ve ayarlanabilir ısı kontrol düğmesi ile son derece pratik bir kullanım sağlıyor. Yapışmaz, çıkarılabilir teflon plakalara ve yağ damlama haznelerine sahip olan Grace, kolayca temizleniyor. Kırmızı, siyah ve gri renk reçenekleri mevcut. Benim favorim kırmızı!BREVILLE-BGR-200-GRILL-2400-W-Tot-Makinesi

  Breville Tost makinesi: Döküm tost makinesi, daha sağlıklı ve daha lezzetli pişirme özelliği ile dikkatleri üzeerine çekiyor. Dilerseniz bu tost makinesiyle tost yapmanın dışında köfte, balık ve tavuk da pişirebilirsiniz.Yüksekliği ayarlanabilir üst yüzey sadece hassas gıdaların ezilmesini engellemekle kalmaz, aynı zamanda üzerinde yumurta ve deniz ürünlerini pişirebilir, peynir eritebilirsiniz. Yapışmaz yüzey pişirme sırasında yağ ihtiyacını azaltır, yiyecekler yapışmaz ve temizlemesi daha kolaydır. Renkte meydana gelebilecek solma, sadece grilin görüntüsünü etkileyecek pişirme performansı üzerinde her hangi bir negatif yan etkisi olmayacaktır. Çıkarılabilir yağ tepsisi sayesinde makinenin temizliği de oldukça pratik ve kolay. Yağ toplama tepsisini her kullanımdan sonra çıkartarak ılık ve sabunlu suda yıkayabilir ya da bulaşık makinesinde yıkayabilirsiniz.

  korkmaz-tost-makinesi

  Korkmaz Tostkolik: Tostkolik 180 derece açılabilen kapağı ve geniş yüzeyi ile tosttan sandviçe, ızgara etten balığa doyumsuz tatlar yaratır. Rahatça temizlenebilen ve kolay çıkarılabilen alüminyum döküm ızgarası ise hem hijyen hem de pratiklik kazandırır. Sandviç ve tost olarak kullanım özelliklerine ilaveten ızgaraların yatırılması halinde ızgara yapımında da kullanılabilir. Tamamen döküm plaklarından üretilen Tostkolik, kolay bastırma özelğine sahip. Yağın kolay akmasını sağlayan özel ızgaralara sahip Tostkolik ile  ile ister tost yapın, isterseniz ızgara özelliği ile et ya da balık hazırlayın.

  TFB4402

  Bosch Toastexx TFB4402V Tost Makinesi: Sahip olduğu ayrıcalıklı özellikleri ile kahvaltı, öğle yemeği ve ikindi öğünlerinde, sağlıklı ve pratik sofralar kurmayı çok kolay hale getiriyor. Lezzetli tostların kolayca hazırlanabileceği Bosch Toastexx TFB4402V tost makinesi, eğimli plakaları ile pizza dilimi ve börek gibi atıştırmalıkları ısıtmak veya hafif ve sağlıklı öğünler için ızgara olarak kullanılabiliyor. İki ayrı termostatı sayesinde aynı anda hem ısıtma hem de ızgara amaçlı kullanılabilmesi sayesinde büyük kolaylık sağlıyor ve zamandan kazandırıyor. Kullanıma hazır olduğunu haber veren gösterge ışığı sayesinde, doğru zamanda ve sıcaklıkta pişirme imkânı sunuyor. Kapalı, set üstü ızgara ve fırın konumu olmak üzere üç farklı ızgara konumu seçeneği sunan ürünün, yapışmayan yüzeyli ızgaraları çıkarılabiliyor ve makinede yıkanabiliyor.

  TOSTCU_LUX_GRANITE_2CC

  Arzum Tostçu Izgara ve Tost Makinesi: Hafif Sahur yemekleri için Tostçu Granite Izgara ve Tost Makinesi Ramazan’ın yaza denk gelmesi sebebiyle sahuru aperatif yiyeceklerle geçirmek isteyenler için Arzum Tostçu Lüx Granite Izgara ve Tost Makinesi hafif sahur yiyeceklerini kısa sürede hazırlıyor. Arzum Tostçu Lüx Granite Izgara ve Tost Makinesi, aynı anda 6 adet tosthazırlama imkanı sunuyor. Yiyecek kalınlığına göre ayarlanan üst gövdesi, 3 kademeli ısı ayar düğmesi, dik konumda muhafaza imkanı ve ısıya dayanıklı ergonomik tutma sapı ile kullanımı son derece pratik olan Arzum Tostçu Lüx Granite Izgara ve Tost Makinesi, ızgara özelliği ile türlü yiyeceği tam kıvamında pişiriyor. Beş katmandan oluşan granit yüzeyiyle çizilmeye, aşınmaya dayanıklı Arzum Tostçu Lüx Granit Izgara Tost Makinesi’ni uzun yıllar sağlıkla kullanacaksınız. Mavi ve pembe renk seçenekleri bulunan Arzum Tostçu ile Ramazan ayında daha pratik atıştırmalıklar hazırlayabilirsiniz.

  homend_toastbuster_1305

  Homend Toastbuster: .Homend’in tost makinesi görünümlü süper kahramanı Toastbuster kahvaltı keyfinizi ikiye katlıyor. Ayrıca çıkarılabilir waffle plakaları sayesinde mutfağınızda harikalar yaratmanıza olanak sağlıyor. Toastbuster tost makineleri yer kaplamayan özel tasarımı tezgahınızda sade bir şıklık yakalamanızı sağlıyor. İstendiğinde kilitlenebilme özelliğine sahip tost makinenizi dilerseniz tezgahınıza dik olarak da konumlayabiliyorsunuz. Homend, ek olarak sunduğu waffle plakaları ile yalnızca tost değil waffle sevdalılarını da düşünüyor ve kullanıcılara evlerinde kendi waffle’larını yapma keyfini sunuyor. Toastbuster mini tost makinelerinin hem waffle hem de grill plakaları bulaşık makinesinde yıkanabiliyor. Plakalarındaki yapışmaz özel teflon kaplaması, kilitlenerek küçük ve şık bir çantaya benzeyen ve dikey saklanma özelliği sunan tasarımı, waffle plakası renk alternatifiyle mutfakta daha keyifli vakit geçirmenizi sağlayacak bir ürün.

   

   

  Haberler

  BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİN