Mutfağınızın vitamin deposu

0

Havaların bir sıcak bir soğuk olması her zaman hastalıklara davetiye çıkarır. Bu gibi zamanlarda kendimize dikkat etmeli ve bol bol vitamin depolamalıyız. Mutfağınıza alacağınız bir katı meyve sıkacağı ile günün her saati keyifle birbirinden leziz ve bol vitaminli içecekler hazırlayabilir, hastalıklara meydan okuyabilirsiniz.

Sağlıklı ve zinde kalın
Siemens Ev Aletleri, soğuk kış günlerinde hastalıktan uzak sağlıklı günler yaşayabilmeniz için, taze sebze ve meyveleri birer meyve suyuna dönüştüren ME35000TR katı meyve sıkacağı ile mutfaklarınızı bir vitamin deposuna çeviriyor. Ürünün en dikkat çeken özelliği ise 700 Watt’lık güçlü motoruyla tüm sebze ve meyvelerden mümkün olan en fazla suyun elde edilmesini sağlaması. Ürün damlama emniyeti sistemiyle de temiz bir kullanımı garantiliyor. Markanın 1000 Watt motor gücüne sahip ME400FQ1 katı meyve sıkacağı ise seramik bıçağı sayesinde sebze ve meyvelerin vitaminlerinin kaybolmadan sıkılmasına yardımcı oluyor. XXL besleme ağzı ile sebze ve meyveleri önceden doğramayı gerektirmeyen ve bütün halinde atarak kolayca suyunu sıkmanıza olanak sağlayan ürünün parçaları ise bulaşık makinesinde rahatlıkla yıkanabiliyor.

Hayatınıza sağlık katın
Fiberboost teknolojisi ile tasarlanan Philips Avance katı meyve sıkacağının dikkat çeken en önemli özelliği farklı lif oranlarında içecekler hazırlamaya olanak sunması. Ürünün güçlü motoru ve kademeli ayarlama seçeneği sayesinde meyve sularının lif oranı yüzde 50’ye kadar ayarlanabiliyor. Ürünün genişletilmiş besleme haznesine daha büyük meyve parçaları atılabiliyor ve tercihe göre farklı yoğunluklarda meyve suyu sıkılabiliyor. Philips Avance, özel olarak geliştirilen ön temizleme fonksiyonu ile mutfak tezgahlarını da temiz bırakıyor. Sıkma sırasında ve sonrasında iticiye su uygulayarak istenmeyen liflerin temizlenmesini sağlayan ön yıkama fonksiyonu sayesinde cihazı temizlemek oldukça kolay. Bu özellik, aynı anda farklı tercihlere uygun meyve suları hazırlarken, içeceklerin tatlarının birbirlerine karışmasının da önüne geçiyor.

Profesyonel seramik bıçağı kullanıyor
Bosch Ev Aletleri’nin Reddot ve IF tasarım ödüllü katı meyve sıkacağı MES4010, güçlü motoruyla hızlı ve pratik bir kullanım sağlıyor. Profesyonel seramik bıçağı kullanan ürün, 1200 Watt’lık güçlü bir performansa sahip. Sert meyvelerde bile en iyi sonuçları veren MES4010, 84mm’lik geniş ağzı sayesinde meyvelerin kesilmesine gerek bırakmadan içeceklerin en hızlı şekilde hazırlanmasını sağlıyor. Tek seferde 1,5 litre meyve suyu sıkabilen ürün, yüksek kalitede alüminyum gövdeye sahip ve damlama emniyetli ağzı sayesinde damlatmadan temiz bir kullanım sunuyor.

Hastalıklara karşı direnciniz yükselecek
Mutfaklarınızı vitamin deposuna çevirecek katı meyve sıkacaklarından bir diğeri de patentli damlatmaz musluğu ve 1,5 litrelik sürahi kapasitesine sahip Kenwood’un JE880 modeli. Sebze ve meyvelerin sularını maksimum seviyede sıkarak daha az posa bırakan Kenwood katı meyve sıkacağı, meyveden gereken vitamini de bu sayede almanızı sağlıyor. Kenwood tarafından geliştirilmiş posa ayırıcı teknolojisi sayesinde daha etkili, temiz, rahat ve oldukça pratik bir şekilde meyvelerinizin suyunu sıkabilme imkanı sunan ürün aynı zamanda göz alıcı şıklığıyla da mutfağınızı tamamlıyor. Yumuşak, katı ayırmaksızın her türlü meyve ve sebzeler için 2 ayrı hız ayarı bulunan Kenwood JE880 ile istediğiniz meyvenin suyunu kolaylıkla sıkabilirsiniz. 3 litrelik posa bölümü ve silinebilir özelliğiyle de kullanım sonrası ister elde, ister bulaşık makinesinde kolay ve pratik bir şekilde temizlenmesini sağlayabilirsiniz. Ergonomik tasarımıyla göz alan, meyve ve sebze sıkmayı keyifli hatta oldukça pratik bir hale getiren Kenwood JE880 ile artık hastalıklara karşı direnciniz yükselecek, sağlıklı ve doğal lezzetler sayesinde gün boyu zinde, enerjik hissetmenin ayrıcalığını keşfedeceksiniz.

Cevap bırakın