Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Diğer
  Satın Alma RehberiMutfağınızda sağlıklı içecekler hazırlayın

  Mutfağınızda sağlıklı içecekler hazırlayın

  Sıcakların iyice hissedildiği şu günlerde balkanlardan gelen soğuk hava dalgasına hasret kaldık. Bu yüzden sizler için içinizi ferahlatacak meyve sularını hazırlayabileceğiniz, birbirinden maharetli ev aletlerini inceledim. İşte evde kendi meyve suyunuzu hazırlayabileceğiniz ve sağlıklı içecekler tüketebileceğiniz çok maharetli küçük ev aletleri…

  Fakir Hausgerate-Coctail Max Katı Meyve Sıkacağı-2 (1)

  Fakir Coctail Max Katı Meyve Sıkacağı: Doğal, sağlıklı ve zinde bir yaşam için taze sıkılmış meyve suyunun önemini bilinler Fakir Hausgerate’nin üstün Alman teknolojisiyle geliştirdiği katı meyve sıkacağı Coctail Max’i tercih ediyor. Pratik kullanımı, kalitesi ve tasarımı ile mutfakların vazgeçilmez ürünlerinden olmaya aday Coctail Max,  isteğe göre katı meyve presi veya blender olarak kullanılabiliyor. Verimliliği arttırması için özel olarak dizayn edilmiş bıçağı ise daha fazla meyve suyu elde etmenizi sağlıyor. Coctail Max isteğe göre katı meyve presi veya blender olarak kullanılabiliyor. 1000 watt’lık motoru ile en sert meyve ve sebzeleri kolaylıkla presleyebilen Coctail Max; 1,8 litrelik blender haznesiyle mutfaktaki en büyük yardımcınız olmaya aday.

  Meyveleri bütün halde presleyebilme özelliği ile son derece pratik olan meyve sıkacağının turbo özelliği ise oluşabilecek muhtemel tıkanmaların önüne geçiyor. Coctail Max aynı zamanda kaymaz taban ve güvenlik kilidine sahip. 1 litrelik meyve suyu kabı ve 2 litrelik posa kabı bulunan Coctail Max, verimliliği arttırması için özel olarak dizayn edilmiş bıçağı sayesinde daha fazla meyve suyu elde etmenizi sağlıyor. 9 hız kademesi bulunan katı meyve presinin köpük ayırıcı özelliği de mevcut. Coctail Max’in kolayca çıkarılabilen ve temizlenen parçaları sayesinde evde meyve suyu hazırlamak artık çok kolay.

  breville-kati-meyve-sebze-sikacagi-800je

  Breville Katı Meyve Sıkacağı 800JE: Yaz kış fark etmeden vücudumuz daima vitaminlere ihtiyaç duymaktadır. Taze meyve ve sebzeler ise en doğal kaynakların başında yer alır. Kışın hastalıklardan korunmak kadar yazın da ter yolu ile kaybettiğimiz su ve mineralleri geri almanın en iyi yollarından biri taze meyve ve sebze suları içmekten geçiyor. Sebze ve meyveleri sıvı hale getirirken vitaminlerini kaybetmemesi için kaliteli aletlerle işlenmesi gerekiyor. Satın alınacak katı meyve ve sebze sıkacağının bu donanımlara sahip olması en başarılı sonucu verecektir.

  Doğanın Suyunu Çıkarın!

  Breville markası küçük ev aletleri konusunda başarısını daima kanıtlamış olup gıdaların besin değer kaybını en aza indirgeyerek işler. Bu konuda meyve ve sebze suyu denildiğin de akla ilk Breville Katı Meyve Sıkacağı 800JE gelir. Güçlü motor yapısı ile bir sıkacaktan daha çok katı meyve sebze presi olarak tabir edilen 800JE modeli en zor sıkılabilen meyve ve sebzeleri tek hamlede sıvı haline getirebiliyor. Özellikle maydanoz, havuç, ayva vs. gibi sert meyve-sebzeleri hiç zorlanmadan sıkabilen Breville 800JE hem ergonomik yapısı ile hem de işlevselliği ile fark yaratıyor.

  Geniş ağız yapısı ile meyve ve sebzeleri kesmeden de sıkabilen 800BJ MicroMesh filtre ile %30 oranında daha fazla meyve suyu çıkartabiliyor. Bıçak yapısı titanyumdan üretildiği için hiçbir şekilde oksitlenme ve besin değerlerinde kayıp yaratmıyor. Her mevsimin ve sebzenin suyunu kolaylıkla sıkar, sağlıklı kombinasyonlar hazırlama imkânı sağlar.

  arzum-meyvix_2

  Azum Meyvix Katı Meyve Sıkacağı: Yazın bunaltan sıcaklarına karşı sizi zinde tutacak buz gibi lezzetler için Arzum Meyvix Katı Meyve Sıkacağı göreve hazır. Yazın bunaltan sıcaklarına karşı sizi zinde tutacak buz gibi lezzetler için Arzum Meyvix Katı Meyve Sıkacağı göreve hazır. Geniş yiyecek kanalı sayesinde yaz meyvelerini bütün halinde haznesine alabilen Arzum Meyvix, çıkarılabilir 2 lt geniş posa haznesi ve 1,50 lt kapasiteli sürahisiyle meyve suyunun en saf halini sunuyor.  Arzum Meyvix’te karışık yaz meyveleri  ile de hazırlayabileceğiniz serinlikler, bastıran sıcaklarda vahada bir çöl gibi olacak. Paslanmaz çelikten filtresi, parçalayıcısı ve süzgeciyle uzun ömürlü kullanım sağlayan Arzum Meyvix Katı Meyve Sıkacağı’nın kırmızı ve paslanmaz çelik renk seçenekleri bulunuyor.

  Mutfağınızda sağlıklı içecekler hazırlayabilmeniz için ihtiyacınız olan her şey burada!

  Haberler

  BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİN