Mütevazı fiyatlı bir LG akıllı telefon modeli daha geliyor!

0

Dünyanın birçok ülkesinde olduğu gibi ülkemizde de giriş ve orta segment akıllı telefon modelleri ile dikkat çeken markalardan biri olan LG’nin, ‘bütçe dostu’ yeni bir cihaz üzerinde çalıştığı ortaya çıktı. Model LG X Charge adıyla gelecek. İşte detaylar…

LG’nin kısa süre içerisinde tanıtılması beklenen yeni akıllı telefon modelinin LG-M327 koduyla geldiği görülüyor. Bu akıllı telefon, X koduyla belirtilmiş; yani Kore merkezli teknoloji şirketinin mütevazı fiyatlı bir alternatif sunacağı kesin. Çünkü LG’nin X serisi modelleri, bu şekilde konumlanıyor.

Öte yandan rekabetçi bir alanda sunulacak olan yeni LG X Charge adlı modelin teknik detayları hakkında da bazı bilgiler söz konusu. Ekranın boyutu bilinmiyor, ancak 5.5 inçlik bir panel olasılığı güçlü. Ekran çözünürlüğü ise 720 x 1280 (HD) piksel seviyesinde.

3.5 mm kulaklık girişi bulunan gizemli modelin 18 günlük bekleme süresi, 10 günlük konuşma süresi gibi bilgileriyle iddialı bir pil dayanıklılığı vaat edeceği anlaşılıyor. Bu noktada bazı tahminler var; pilinin 4500 mAh kapasiteye sahip olabileceği belirtiliyor. Ürünün model isimlendirmesi de (Charge), güçlü pil dayanıklılığı ile örtüşen bir işaret durumunda.

LG X Charge adlı modelin yakın bir gelecekte duyurulması bekleniyor. Öte yandan hangi ülkelerde satışa sunulacağı ve diğer detayları hakkında henüz herhangi bir detayın bilinmediğini belirtelim.

Teknoloji dünyasına dair öne çıkan gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz…

Cevap bırakın