MSI’dan yapay zeka destekli monitör serisi geliyor

0

MSI, yeni monitör serisinde oyuncuları tepeden tırnağa cezbedecek yapay zeka destekli yakınlaştırma, renklendirme ve karanlıkta kalan bölgelerin aydınlatılması gibi patentli özelliklerle geliyor.

Monitörler son dönemin revaçtaki teknoloji segmentlerinden… Geçmişte monitörler yalnızca görüntüleri yansıtmak amacı ile kullanılırken şimdilerde hem iş hem de oyun dünyası için ortaya çıkan ihtiyaçlar doğrultusunda gelişmekteler. Günümüzde birden çok ilgi çeken ve de farklı özelliklerin monitörlere eklendiğini görmemek imkansız. Şimdi tüm bu özelliklerin yanı sıra yapay zeka da monitörler için devreye giriyor…

MSI ARTYMIS Serisi ne vadediyor?

MSI’ın tamamen oyuncuları baz alarak hazırladığı yeni ARTYMIS monitör serisi, yapay zeka teknolojileri ile birlikte oyun zevkini artıracak şekilde donatıldı. Tüm bunların dışında ARTYMIS monitör serisi 1000R kavis değeri ile geliyor. Bunun anlamı ne olabilir? Bu kavis değeri insan gözüne en uygun olan eğim değerini ifade ediyor.

ARTYMIS monitör serisinin piyasaya çıkacak olan ilk modeli MSI MPG ARTYMIS 343CQR olacak. 3440 x1440 piksellik bir çözünürlüğe sahip olacağı kaydedilen monitörün ekran büyüklüğü ise 34 inç.
OptixScope sekiz kademeli yakınlaşma ile fps gibi türlerde oyuncular için verimliliği öne alan iddialı bir tecrübe yaşatma iddiasındaki ürünün söz konusu özelliği patentli bir teknoloji ile geliyor.

Cevap bırakın