MSI’dan Android oyunlarında 240fps müjdesi

0

MSI kullanıcıları artık Android oyunlarını 240fps olarak oynayabilecek ve bunu Bluestacks tabanlı MSI App Player adı verilen emülatör sayesinde yapacak. İşte gelişmenin öne çıkan detayları…

Android oyunlarda performans artırıcı yöntemler son dönemlerde oldukça ilgi çekici bir hale geldi. Mobil alanda oyuncu odaklı akıllı telefonların varlığından bahsetmek mümkünken, ayrıca grafik birimlerinin de performansını artıran çözümlerin giderek yaygınlaştığını söylemek yanlış olmaz. Buradan yola çıkan MSI ise aldığı bir karar ile bu akımı dizüstüne de taşıyacak, bunun için MSI App Player adında bir emülatör ile Android oyunlarını 240fps seviyesinde kullanıcılara oynatacak. Bunun yanında hem 240Hz MSI monitörlere hem de dizüstü bilgisayarlara ayrıca destek sunulacak. Bunun bir sürpriz etkisi yarattığına şüphe yok.

MSI App Player emülatörü sayesinde oyunun aynı anda birden fazla örneği çalıştırılabiliyor. Hatta farklı hesaplara sahip kullanıcılar aynı bilgisayar üzerinden PvP dahi yapabiliyor. Android oyunlara özel RGB aydınlatması bir diğer özellik olarak karşımıza çıkıyor.

MSI App Player uygulaması MSI donanımları dışında da çalışıyor

Şirket tarafından yapılan açıklamada MSI uygulamasının sadece MSI donanımları ile değil, farklı donanımlar ile de çalıştığı belirtiliyor. Windows 10 kullanıcılarının uygulamayı indirerek kolayca incelmesi mümkün.

Gelişmeleri paylaşmayı sürdüreceğiz…

Cevap bırakın